Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nagihan Karadere kimdir? Survivor Nagihan Karadere kaç yaşında ve nereli?
Nagihan Karadere kimdir? Survivor Nagihan Karadere kaç yaşında ve nereli?
Survivor 2018'de hırsı ile göze çarpan Nagihan Karadere All Star takımında yarışıyor. Nagihan Karadere son günlerde Nihat Doğan ile birlikte takımın hedefinde. Peki Nagihan Karadere kimdir, kaç yaşında ve nereli?
Magazin 27 Şubat 2018 - 15:04

Daha önce de Survivor’da yarışan Nagihan Karadere’nin özel hayatı merak ediliyor. Survivor’ın hırslı ismi gündemden düşmüyor. Milli atlet Nagihan Karadere’nin bronz madalyası bulunuyor. İşte Nagihan Karadere kimdir sorusunun yanıtı ve tüm merak edilenler…

NAGİHAN KARADERE KİMDİR?

Fenerbahçe’de yetişen Nagihan Karadere, 1 Ocak 1984 ‘te doğdu. 13-14 Eylül 2003 tarihlerinde Köstence'de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası'nda 400 metre branşında altın madalya kazandı. Aynı şampiyonada 4x 400m bayrak yarışında gümüş madalya 4x100m bayrak yarışında bronz madalya kazandı. Çin'in Shenzhen şehrinde düzenlenen 2011 Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4×400 metre bayrak yarışında gümüş madalya kazanan Türk milli takımında yer aldı, ayrıca 400 metre engelli yarışında bronz madalya kazandı.

En özel kareleri yakalamak onun işi teşekkürler @yayhann #survivor2018

Nagihan Karadere (@nagihankaradere)’in paylaştığı bir gönderi ()

2012 Yaz Olimpiyatları'nda, atletizm 400 metre engelli seçmelerinde mücadele eden Nagihan Karadere, hatalı çıkış yapınca yarış dışı bırakıldı. Londra Olimpiyat Stadyumu'nda yapılan elemelerde 4. seride yarışmak için pistteki yerini aldı. 4 numaralı kulvarda yerini aldıktan sonra tabanca sesini duymadan çok önce koşmaya başlayınca hakem tarafından yarış dışı bırakıldı. 7 Şubat 2016 tarihinde Survivor 2016 programında Ünlüler adına yarışan isimler arasında yer alan Nagihan Karadere, Kıbrıs'taki Çeyrek Final'de Beşinci oldu.

ESKİ EŞİNİ BIÇAKLAMIŞTI

Survivor yarışmasıyla tanınan ve çıplak fotoğraf skandallarıyla gündeme gelen Nagihan Karadere ile eşi Uğur Gökçe‘nin ‘bıçakla yaralama’ davası sonuçlandı. Hakim, eşyaların toplanması konusunda tartıştığı eşini bıçakla yaralayan Nagihan Karadere‘ye 3 bin TL para cezası verdi.