Onur Büyüktopçu’dan erken final cevabı!

Oyuncu Onur Büyüktopçu, Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı. Büyüktopçu, kendisine yöneltilen sorulara büyük bir içtenlikle yanıt verirken yeni projesinin neden kısa ömürlü olduğunu da açıkladı.

Onur Büyüktopçu’dan erken final cevabı!

Kiralık Aşk adlı dizideki performansı ile beğeni kazanan ve sonrasında Yemekteyiz adlı programın sunuculuğunu üstlenen Onur Büyüktopçu, birkaç ay önce TV8 ekranlarında yayınlanan programdan ayrılmış ve Damat Bayıldı adlı yeni bir programın sunuculuğuna başlamıştı. Ancak Onur Büyüktopçu’nun ekran macerası beklediğinden çok daha kısa sürdü ve yeni kanalındaki programı birkaç bölüm sonra final yaptı.

SORULARI YANITLADI

Erken final sonrasında pek de ortalarda görünmeyen Onur Büyüktopçu, Instagram hesabı üzerinden takipçilerinden gelen sorulara yanıt verdi. Büyüktopçu pek çok soruya içtenlikle yanıt verirken TV8’le sorunu olmadığını belirtti ve Damat Bayıldı projesinin neden erken final yaptığını esprili bir dille açıkladı.Onur Büyüktopçu'nun macerası iki ay bile sürmedi İlginizi Çekebilir Onur Büyüktopçu'nun macerası iki ay bile sürmedi
Loading...