Passengers filmi konusu ne? Passengers oyuncuları kimler?

Passengers, bu akşam TV'de seyirci karşısına çıkıyor. Bilimkurgu türündeki filmde uzayda başka bir gezegene göç eden toplulum içerisindeki ikisinin 100 yıl erken uyanmasını konu ediyor. İlginç konusu ile dikkat çeken filmin başrolünde Jennifer Lawrence ve Chris Pratt yer alıyor. Peki, Passengers konusu ne? Passengers filmi merak edilenleri...

Passengers filmi konusu ne? Passengers oyuncuları kimler?

Başrollerinde Jennifer Lawrence ve Chris Pratt’in yer aldığı ‘Passengers’ 2016 yılında dünyada ve Türkiye’de vizyona girmişti. Özgün hikayesi ile dikkatleri üstüne çekmeyi başaran filmin başrolünde ise Hollywood’un son dönemde gözde olan iki oyuncusu Jennifer Lawrence ve Chris Pratt yer alıyor. Peki, Passengers filmi konusu ne? Oyuncuları kimler?

PASSENGERS KONUSU

Pratt’in ilaç ayarlı uykusundan erken uyanan bir uzay yolcusu olan tamirci Jim Preston’ı canlandırdığı yapımda, Lawrence ise Pratt’in karakteri tarafından yalnız kalmamak için uyandırılan bir diğer yolcu olan New Yorklu yazar Aurora’yı canlandıracak. İkili bu süreçte birbirlerine aşık olsalar da Preston’ın Aurora’nın 100 yıl erken uyandırmış olmasının sebebi olduğunun ortaya çıkması ve gemideki büyük bir teknik arıza ikisi arasındaki gerilimin yükselmesine sebep olacak.

PASSENGERS OYUNCULARI

Başrollerinde Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence ve Galaksinin Koruyucuları’ndaki Starlord’u canlandıran Chris Pratt’ın yer aldığı filmin yönetmenliğini Enigma filmi ile beğeni toplayan Morten Tyldum üstleniyor. Yapımın senaryosu ile Doctor Strange’in senaryosunu kaleme alan Jon Spaihts’e emanet.