Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pelin Akil’in eşi Anıl Altan, askerden geldi mutfağa girdi
Pelin Akil’in eşi Anıl Altan, askerden geldi mutfağa girdi
Oyuncu Pelin Akil, kısa bir süre önce bedelli askerliğini tamamlayan oyuncu eşi Anıl Altan ile mutfakta kısa bir video çekti.
Magazin 27 Ekim 2018 - 13:32

Bir temizlik markasının başlattığı sosyal sorumluluk projesine destek vermek amacıyla evlerinin mutfağında çekimler yapan Pelin Akil ve Anıl Altan ev işlerinin ortak yapılması gerektiği gerçeğinden hareketle esprili bir videoya imza attı. Erkeklerin de evdeki işlerde eşlerine yardım etmeleri gerektiğini söyleyen çift hesaplarından paylaştıkları keyifli videoyla gülümsettiler. Pelin Akil mutfaklarında çektikleri bu videoyu sosyal medya hesabından: “Anıl kameralara oynamış ama bana oynayamadı. Şaka bir yana kocam ev işlerinde o kadar da kötü değildir. Hatta benden daha iyi olduğu birkaç konu bile var. Biz işleri ortaklaşa yaparak daha eğlenceli ve çabuk bitecek hale getiriyoruz. Birbirimize ve hayata daha fazla zaman ayırıyoruz.” notuyla paylaştı.