Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahan Gökbakar’dan yardım kolisi
Şahan Gökbakar’dan yardım kolisi
Oyuncu Şahan Gökbakar, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Elazığ'da gerçekleşen deprem sonrasında yardıma muhtaç durumdaki depremzedeler için bağışta bulundu.
Magazin 26 Ocak 2020 - 16:02

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve buradan yaptığı paylaşımlarla gündelik hayatına dair dikkat çekici bilgiler veren Gökbakar bu defa Elazığ’daki depremzedelere yaptığı yardımla ilgili bir paylaşımda bulundu. İşte Şahan Gökbakar’ın o satırları:

“Çocuklar icin uyku tulumları koyduk, içlikler, ayakkabılar, polarlar, battaniyeler, kazaklar, bolca erzak, kadın malzemeleri, çoraplar, tulumlar, çocuk eşyaları, bebek bezleri vs. aklımıza ne geldiyse koyduk. Selin Gökbakar emeklerin için minnettarım karıcığım. Efe ve Ela da oyuncaklarından ve kendi eşyalarından yollamak istedi ve elleriyle koliye koydular. Bir de kalplerimizi ve dualarımızı iliştirdik kenarlarına… Kadıköy ve Beşiktaş Belediyeleri’ne ilettik…Allah yardımcınız olsun”