Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Funda’ya şaşırtan teklif! Savaşçı 62. yeni bölüm fragmanı geldi (Savaşçı 61. son bölüm izle)
Savaşçı'nın bu akşam yayınlanan 61. son bölümünde; Seyfi kızı ve Selver hanımla birlikte yemekteyken Lazar ve Velid onları gözetliyor. Saldırır için harekete geçecekleri anda Lazar'a gelen bir telefon olayın seyrini değiştiriyor. Teröristler Karadeniz'de bir köye saldırıyor ve bir genci kaçırıyor. Kılıç Timi Kopuz Albay komutasında harekete geçiyor. Hatice'nin yaptığı börekleri çok beğenen Birsen onlara bir teklifte bulunuyor. İşte Savaşçı 61. son bölümde yaşananlar…
Sozcu.com.tr
Magazin 3 Şubat 2019 - 22:39

Savaşçı 61. son bölümü ile bu akşam Fox TV’de ekrana geldi. Savaşçı 61. son bölümde; Teröristler Karadeniz’de bir köye saldırarak 15 yaşındaki bir genci kaçırıyor. Kopuz Albay durumu öğrenir öğrenmez Kılıç Timi ile birlikte bölgeye gidiyor. Kutalmış Paşa istifa eden Pilot Üsteğmen Funda’ya çok önemli bir teklifte bulunuyor. İşte 61. bölüm özeti…

SAVAŞÇI 61. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Seyfi, kızı Esra Selver Hanım, Kubilay ve Birsen ile yemekte buluşuyor. Bu sırada Lazar ve Velid onları dışarda gözlemektedir. Yemek bittikten sonra dışarı çıkıp yürüdükleri sırada Lazar ve Velid araba ile onları takip eder. Lazar tam harekete geçecekken Lazar’a telefon gelir. Telefondaki kişi kendileri gelene kadar harekete geçmemeleri emri verir.

TERÖRİSTLER KARADENİZ’DE

Bu sırada Kopuz Albay’a gelen bir telefonla, teröristlerin Karadeniz’de harekete geçtiklerini öğrenir. Kağan Bozok’a durumu haber veriri ve Kılıç Timi’nin hazır olmasını ister. Akşam bir köy evine teröristlerce ateş açılır. Bu sırada silah seslerini duyan köylüler yardıma koşarlar. Hr tarafta silah sesleri duyulmaktadır. Evdekilerin mermisi bitmiştir. Evde bulunan Ali ismindeki genç mermi bulabilmek için harekete geçer. Mermileri alan Ali geri dönerken teröristlerden biri tarafından ele geçirilerek kaçırılır. Oğlunun kaçırıldığını gören babası müdahale için dışarı çıktığında teröristler tarafından vurulur. Teröristler Ali’yi de alıp köyden uzaklaşır.

savasci

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

KILIÇ TİMİ GÖREV BAŞINDA

Köye gelen Jandarmalar Ali’nin dedesine teröristleri bulacakları sözünü verir. Kılıç Timi hazırdır. Kopuz Albay time komuta edecektir. Kutalmış Paşa bunun nedenini sorunca Kopuz Albay teröristlerin bir genci kaçırdığını söyler. Kopuz Albay Kılıç Timi’ne operasyonun içeriğini anlatır ve helikoptere binme emrini verir. Teröristler kaçırdıkları Ali ile birlikte yol almaktadır. Ali’nin ayakları donmak üzeredir. Yolda teröristlerin başındaki kişi Ali’ye bir tokat atar.

FUNDA ÜSTEĞMEN İSTİFA EDİYOR

Kılıç Timi teröristlerin görüldüğü bölgeye ulaşmıştır. Kutalmış Paşa karargahta Kılıç Timi ile ilgili bilgileri alır. Kutalmış Paşa, Ali’yi kurban vermeyecekleri sözünü verir. Bu sırada Bahtiyar Yüzbaşı Kutalmış Paşa’dan operasyonlara katılma izni ister ancak Kutalmış bir an önce iyileşmesini ardından katılacağı çok operasyon olduğunu söyler. Üsteğmen Funda Turaç komutanının kapısını çalar. Komutanına dilekçesini uzatır ve istifa edeceğini bildirir. Komutanı bundan emin olup olmadığını sorar Funda emin olduğunu söyler. Komutanı onun karargahta çalışması için ısrar eder. Funda geri hizmette çalışamayacağını ve istifa kararında ısrarlı olduğunu söyler.

savasci-yeni

KUTALMIŞ PAŞA’DAN FUNDA’YA TEKLİF

Funda Üsteğmen’in istifa haberini alan Kutalmış Paşa onu telefonla arar. Funda’nın Özel Kuvvetler karargahına gelmesini ister. Funda çok şaşırmıştır. Bu sırada Kılıç Timi teröristlerden bazılarıyla sıcak temas sağlar. Teröristlerden ikisini öldürüp birini sağ ele geçirirler. Kopuz Albay ele geçirilen teröriste ana grubun nerede olduğunu sorar. Terörist konuşmak istemez ancak ona yapacağı işkencenin içeriğini anlatınca dili çözülür. Funda Kutalmış Paşa’nın yanına varmıştır. Kutalmış Funda’dan onunla birlikte gelmesini ister. Kutalmış Paşa, Funda’ya yaşadığı bir olayı anlatarak ondan Özel Kuvvetlerde helikopter pilotu olmasını ister.

Son güncelleme: 10:52 - 26.02.2019