Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 74. yeni bölüm fragmanı geldi! Kılıç Timi’ne büyük şok! (Savaşçı 73. son bölüm izle)
Savaşçı 74. yeni bölüm fragmanı geldi! Kılıç Timi’ne büyük şok! (Savaşçı 73. son bölüm izle)
Savaşçı 73. bölüm bu akşam FOX TV ekranlarında seyirci karşısına çıktı. Yayınlanan Savaşçı son bölümde; Elsa sırtından vurduğu Haydar’ın kafasına da ateş etmek için nişan alırken, Yüzbaşı Kağan onu durdurmak için son hamlesini yapıyor. Teröristlerle çatışan Kılıç Timi’nin ise Kağan ve Haydar ile irtibatı kesiliyor. Babası tarafından alıkonan Melik, Elsa'nın yanına gidebilmek için her türlü yolu deniyor. Savaşçı dizisi 74. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Savaşçı 73. son bölümde yaşananlar…
Sozcu.com.tr
Magazin 5 Mayıs 2019 - 22:18

SAVAŞÇI 74. YENİ FRAGMAN GELDİ


Savaşçı 73. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Savaşçı 73. son bölümde; Kılıç Timi’nin Kağan ve Haydar Yüzbaşı'larla irtibatı kesilirken komutanlarının akıbetini öğrenmeye çalışıyor. Durumu öğrenen Kopuz Albay harekete geçiyor. Babası tarafından alıkonan Melik öfkeden deliye dönerken, babasının bölgedeki gücünü ele geçirmek her şeyi yapıyor. Karargah gelen bir istihbaratla alarma geçiyor. Kutalmış Paşa ve Kopuz Albay Kopuz operasyon için düğmeye basıyor. Savaşçı 74. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte 73. Bölüm özeti…

SAVAŞÇI 73. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Melik’in babası Elsa’dan kurtulup kurtulmadığını sorar. Melik de “O benim kadınım” diye cevap verir. Babası buna karşı çakar ve Elsa’nın sadece bir İngiliz ajanı olduğunu söyler. Melik bu sözlerden çok rahatsız olmuştur. Bu sırada Elsa Melik’i telefonla arayarak Türk askerinin kampı bastığını ve çatıştıklarını söyler. Melik şoke olur. Hemen oradan çıkmalarını ister. Bu sırada Haydar ve Kağan Elsa’yı takip ederler. Haydar, Elsa’nın kaçtığını görünce peşine düşer. Kağan da Kılıç Timi’ne “Hadi bitirelim şu işi” der.

MELİK’İN BÜYÜK ÇARESİZLİĞİ

Melik panik halde babasına Elsa’yı kurtarması gerektiğini, Elsa olmadan yaşayamayacağını söyleyerek harekete geçer. Babası adamlarına işaret ederek Melik’i kollarından tutarak gitmesine engel olur. Melik neye uğradığını şaşırır. Babasına döner ve adamlarının onu bırakmasını ister. Babası “Sana Türklerle uğraşmamanı söylemiştim” der. Melik çılgına döner “Bana bunu yapma” der. Ancak babası kararlıdır. Melik’in gözünün önünde ölüme gitmesine izin vermeyeceğini söyleyerek kararlı olduğunu ona gösterir. Melik çaresizce Elsa’nın adını haykırır ancak adamların elinden kurtulamaz.

KAĞAN HAYDAR’I KURTARIYOR

Ormanlık alana kaçan Elsa peşinden gelen Haydar’a ateş açar. Haydar ve Elsa arasında yaşanan kovalamaca devam ederken, Elsa birden Haydar’ın arkasında belirir. Silahını ona doğrultur ve ateşler. Haydar yere yığılır. Haydar’ın yanına gelen Elsa, “Şeytanla baş edemezsin Yüzbaşı, bunu çoktan öğrenmeliydin” diyerek silahını bu kez kafasına doğrultur. Tam bu sırada Kağan da Elsa’nın ateş etmek üzere olduğunu görür ve silahına ona doğrultarak tetiğe basar. Elsa ne olduğunu şaşırır.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

KOPUZ ALBAY’I ŞOKE EDEN HABER!

Kılıç Timi teröristlerle çatışırken Astsubay Emre, Kağan ve Haydar Yüzbaşı’larla irtibat sağlamaya çalışmaktadır. Bu sırada Elsa’ya yardım etmek için harekete geçen ancak babasının adamlarınca alıkonan Melik bir odada tutulmaktadır. Çaresizce odadan çıkmaya çalışır ancak başarılı olamaz. Batur Üsteğmen karargahı arayarak Kopuz Albay’a teröristlerle sıcak temasın sağlandığını ancak Kağan ve Haydar Yüzbaşı’larla irtibatın kesildiğini haber verir. Kopuz Albay aldığı bu haberle şok olur.

Son güncelleme: 23:01 - 09.05.2019