Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 29. yeni bölüm fragmanı yayında! Vedat’ın yeni planı ne? (Sen Anlat Karadeniz 28. son bölüm izle)
Sen Anlat Karadeniz 29. yeni bölüm fragmanı yayında! Vedat’ın yeni planı ne? (Sen Anlat Karadeniz 28. son bölüm izle)
Sen Anlat Karadeniz son bölümü ile ekrana geldi. Dizinin bitmesinin ardından da 29. bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz 29. yeni bölüm fragmanında Vedat, Nefes'e karşı son kozunu oynar. Elindeki bir pakete "Nefes için cehenneme bir bilet" der. Yayınlanan son bölümde ise; Vedat'ın Yiğit'in velayetini alması ve onu kendi evine götürmesi Nefes'i perişan eder. Tahir, Nefes'e destek olmaya çalışsa da çaresizdir. Vedat, Yiğit'e yakınlaşmaya çalışsa da başarılı olamaz ancak vazgeçmeye de niyeti yoktur. İşte Sen Anlat Karadeniz 29. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti...
Sozcu.com.tr
Magazin 31 Ekim 2018 - 22:52

Sen Anlat Karadeniz 28. son bölüm ATV'de bu akşam yayınlandı. Oyuncu kadrosunda Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Öykü Gürman, Sinan Tuzcu gibi isimlerin yer aldığı Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Vedat amacına ulaşmıştır. Yiğit’in velayeti artık ondadır. Yiğit’i zorla da olsa annesinden koparmayı başarmıştır. Nefes oğlunun elinden alınmasını çaresizce kabullenmek zorunda kalmıştır. Tahir, Yiğit’i geri getirmenin yolunu bulacağını söylese de yapacak çok da birşey yoktur. Bu arada Vedat Mercan’ın iyileştiğini anlar. Konuşma ihtimaline karşı, Mercan ve Nazar’ı tehdit etmeyi de ihmal etmez… Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde hangi sorulara yanıt aranacak? Dizinin 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz'in 28. son bölümünde neler yaşandı? İşte son bölüm özeti ile dizi hakkında merak edilenler…

SEN ANLAT KARADENİZ 29. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

SEN ANLAT KARADENİZ 28. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nefes oğlu Yiğit’in ardından gözyaşlarına boğulur. Tahir, Nefes’e oğlunu getireceğine söz verir. Yiğit, arabada annesini istediğini Vedat’la gitmek istemediğini haykırır. Tahir arabasına atladığı gibi Vedat ve Yiğit’in peşinden gider.

Vedat, eve geldiklerinde Tahir de peşlerinden gelmiştir. Tahir, Yiğit’i geri alacağını söyler. Vedat Yiğit’i eve sokar. Yiğit Tahir’e seslensede iş işten geçmiştir. Tahir, dışarıda Yiğit’e korkmamasını haykırır. Vedat, Yiğit’le konuşmaya çalışır, ancak onun “seni sevmiyorum” sözleri karşısında çaresiz kalır.

sen-anlat-karadeniz-3jpg

“KEŞKE TAHİR AĞABEY BABAM OLSAYDI”

Vedat’ın Yiğit’in velayetini nasıl aldığı açığa çıkar. Nefes oğlunu haftada bir görecektir. Bunu duyunca yıkılır. Vedat, oğlu Yiğit’e yaklaşmanın çarelerini arar. Yiğit’in, “keşke Tahir abim babam olsaydı” sözleri çileden çıkarsa da sabreder.

Yiğit odada tek başına ağlarken içeri Nazar girer. Nazar’a annesini ve Tahir’i çok özlediğini söyleyince Nazar annesini araması için telefonu getirir. Yiğit annesi ile görüntülü konuşur.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

VEDAT MERCAN’IN İYİLEŞTİĞİNİ ANLIYOR

Vedat, Mercan’ın iyileştiğini anlamıştır. Ancak onun konuşma ihtimaline karşı kardeşi Nazar’ın elinde olduğunu söyleyerek gözdağı verir. Nefes, Tahir’e Yiğit olmadan nasıl dayanacağını sorar. Tahir bir yolunu bulacağını söyler. Asiye, Tahir ve Nefes’in bulunduğu odaya girer. Tahir’e onları yalnız bırakmasını söyler. Nefes’i acısını hafifletmek için teselli etmeye çalışır.

sen-anlat-karadeniz-1

YİĞİT’İN TAVRI VEDAT’I ÇİLEDEN ÇIKARIYOR

Avukat Esma Tahir’e herşeyin yasal olduğunu şimdilik yapacak bir şey olmadığını söyler. Tahir, Nefes’in elinden tutar ve gidiyoruz der. Asiye ve Saniye Hanım nereye gittiklerini sorsa da cevap alamazlar. Vedat kahvaltıda Yiğit’in omleti yere atmasına çok sinirlenir. Yerden aldığı omleti tekrar tabağına koyar ve yemesini ister.

YİĞİT’İN BABASI BENİM

Saniye Hanım, Nefes yüzünden yaşananlara artık tahammül edemez. Söylediği sözler Asiye’yi çileden çıkarır. Nefes’i birbirlerine verdikleri sözleri hatırlaması için getirdiği yerde, Yiğit’i mutlaka Vedat’ın elinden alacağını ve “Yiğit’in babası benim” der.

sen-anlat-karadeniz-2

TAHİR’İN PLANI NEFES’İ SİNİRLENDİRİR

Nefes ve Tahir, Ali ile buluşur. Tahir’in bir planı vardır. Rüstem’i konuşturmanın bir yolunu bulmak zorundadır. Ancak bir sorun vardır, çünkü Rüstem hapistedir ve Tahir’de içeri onun yanına girmek istediğini söyleyince Ali, onun delirdiğini sanır. Tahir’in planı Nefes’i çok sinirlendirir. Yiğit’ten sonra Tahir’i de kaybetmek istemez.

Son güncelleme: 10:07 - 01.11.2018