Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serdar Ortaç ‘Gardaşlık Festivali’nde sahne aldı
Serdar Ortaç ‘Gardaşlık Festivali’nde sahne aldı
Sivas Kongresi'nin 100'üncü yılı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen 'Gardaşlık Festivali'nde, Serdar Ortaç hayranlarıyla buluştu.
Magazin 7 Ağustos 2019 - 08:08

Sivas Valiliği ve Sivas Belediyesince dünyanın dört bir yanındaki Sivaslıları buluşturmak için gerçekleştirilen ‘Gardaşlık Festivali’ sona erdi. Festivalin son gününde Serdar Ortaç hayranlarıyla buluştu.

Kongre Müzesi Bahçesinde düzenlenen konsere Sivas Valisi Salih Ayhan, AKP Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, 5’inci Piyade Eğitim Tugay Komutanı Ömer Ertuğrul Erbakan, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, protokol üyeleri ve yaklaşık 20 bin kişi katıldı. Ortaç söylediği şarkılarla ve sahne performansıyla Sivaslılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Konsere gelen vatandaşlar doyasıya eğlendi. Konser sonunda askerliğini Sivas’ta yapan Serdar Ortaç’a Sivas Valisi Salih Ayhan, Ortaç’ın askerlik fotoğrafını ve Sivas Kongresi’nin 100’üncü Yıl Pulu’nu hediye etti. DHA