Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil’den nişana damga vuran soru!
Seren Serengil’den nişana damga vuran soru!
Şarkıcı Seren Serengil, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu sevgilisi Yaşar İpek’le önceki akşam nişanlandı. Şile'de bir otelde gerçekleşen törene 200 kişiye yakın özel davetli katıldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 1 Mayıs 2018 - 08:00

Yaklaşık 100 bin lira harcandığı öğrenilen görkemli nişan törenine Yaşar İpek'in annesi ve kız kardeşi katılmadı. Seren Serengil, müstakbel kayınvalidesinin geceye katılmamasıyla ilgili gelen sorulara sosyal medya hesabından “Ben öyle uygun gördüm. Evet ben istemedim. Geçerli nedenlerim vardı, öyle uygun gördük” açıklamasını yaptı. Gecede Seren Serengil’in annesi Nevin Serengil kızını yalnız bırakmadı.

DENİZ SEKİ VE KARABOVA AŞKININ İLK FOTOĞRAFI

Nişan töreninde Demet Akalın – Okan Kurt, Deniz Seki – Murat Karabova, Lerzan Mutlu, Alişan – Buse Varol gibi ünlü isimler yerini aldı. Deniz Seki adının aşk dedikodularına karıştığı işadamı Murat Karabova’yla davete birlikte katıldı.

deniz-seki-ic

Basın mensuplarını nişan töreninde fark eden ikili, adeta köşe kapmaca oynadı. Aynı karede poz vermekten kaçınan Deniz Seki’yle Murat Karabova çifti, konukların yemek için oturması gereken bölümde pişti oldu. İkili aşk sorularını cevaplamaktan kaçındı.

deniz-seki-karabova

‘YAŞAR EMİN MİSİN?’

Seren Serengil ile Yaşar İpek çiftinin nişan kurdelesini gazeteci Cengiz Semercioğlu keserken, Deniz Seki ve Demet Akalın yakın dostları için konuşma yaptı. 17 Haziran’da gerçekleşmesi beklenen nikah töreni için Demet Akalın “Vallahi yokuz. Tam çalışma dönemi. Hele ki bu kadar olursa gelemeyiz” şeklinde espri yaptı.

seren-serengil-ic

Nişan töreni öncesiyle Seren Serengil, “Yaşar, bir ömür geçecek benimle. Hazır mısın, emin misin?” şeklinde sevgilisine soru sordu. Yaşar İpek ise “Ben hayatımın kararını verdim. Seni çok seviyorum. Seninle olan uyumumu çok seviyorum” dedi.

Son güncelleme: 06:53 - 02.05.2018