Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serkan Kaya, Nur Yerlitaş’ı klipten çıkardı!
Serkan Kaya, Nur Yerlitaş’ı klipten çıkardı!
Modacı Nur Yerlitaş'ın, dün katıldığı bir davette şehitler için kullandığı skandal sonrası Serkan Kaya'nın klibinden çıkarıldı.
Magazin 23 Kasım 2017 - 10:32

Serkan Kaya, ‘Kara Gözlüm’ şarkısının klibinde Nur Yerlitaş ile kamera karşısına geçmişti. Posta Gazetesi’nin haberine göre; Yerlitaş’ın şehitler için söylediği skandal sözler sonrası gelen tepkiler üzerine Kaya, klibi yayınlamaktan vazgeçti.Klip yeniden montaja girecek ve ünlü modacının olduğu sahneler çöpe atılacak.  Neslihan adında bir arkadaşının doğum gününe katılan Nur Yerlitaş, İnstagram hesabından canlı yayın yaptığı sırada, “Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter” ifadelerini kullanmıştı.

YENİ KLİP ÇEKİLDİ

Şarkıcı Serkan Kaya 1 ay önce çekilen ve 80 bin TL harcanan ‘Kara Gözlüm’ün klibinin 1 dakikalık bölümünde Nur Yerlitaş’ı oynatmıştı. Nur Yerlitaş’ın şehitler hakkındaki sözleri tepki alınca klip çöpe atıldı. 80 bin TL daha harcanıp yenisi çekildi.

NUR’A BİR ŞOK DA DEMET AKALIN’DAN…

Canlı yayın sırasında şehitlere bu sözlerle saygısızlık eden Nur Yerlitaş’a bir tepki de yakın arkadaşlarından olan Demet Akalın’dan geldi. Nur Yerlitaş’la çok yakın oldukları bilinen Demet Akalın, sosyal medyada modacı Yerlitaş’ı takip etmeyi bıraktı.

Son güncelleme: 12:32 - 07.12.2017