Git! Dokunduğun yerler acıyor! Siyah Beyaz Aşk 11. bölüm 2. fragmanı da geldi! Siyah Beyaz Aşk 10. bölüm izle

Siyah Beyaz Aşk'ın 11. bölüm 2. fragmanında Ferhat, Aslı'nın kendisini değiştirdiğini görmeye başlıyor. G,t' Dokunduğun yerler acıyor dediği sahne izleyicilerin yüreklerine kazınıyor. Kendindeki gizli kalmış yönleri keşfetmek Ferhat'ı derinden etkiler. Aslı'nın özverisi Ferhat'ı etkileyen bir diğer konudur. Dayı'nın Aslı ile ilgili bir sırrı mı var? İşte yeni fragman ve 10. bölüm izleme linki...

Git! Dokunduğun yerler acıyor! Siyah Beyaz Aşk 11. bölüm 2. fragmanı da geldi! Siyah Beyaz Aşk 10. bölüm izle

Kendisindeki değişimi fark edince endişelenen Ferhat kendini ve yaşadıklarını sorgulamaya başlıyor. Siyah Beyaz Aşk 11. bölümünde Aslı’nın hayatındaki yerini düşünen Ferhat garip duygular hissediyor. 11. bölüm 2. fragmanda Ferhat’ın söylediği Git! Dokunduğun yerler acıyor! sözleri izleyenlere duygu dolu anlar yaşatıyor. Dayı’nın Aslı ile ilgili büyük sırrı ne? İşte 11. yeni bölüm fragmanı ve merak edilenler…

siyahbeyaz11-3

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Siyah Beyaz Aşk 10. Bölümde Namık, Aslı'yı hedef haline getiriyor; karşısında bu kez Ferhat'ı buluyor! Namık Emirhan'ın baş düşmanı Şahin Cigal'ı öldüren Ferhat, ardından cevapsız sorular bırakır. Düşmanının öldüğünü öğrenen Namık Emirhan, her şeyin sorumlusu olarak Aslı'yı görür. Belediye başkanlığı adaylığından çekilmeyi planlayan Namık Emirhan, yeni kararlar alma eşiğindedir.

Aslı, Ferhat'a olan duygularını yeniden sorgular. Ferhat ile hastaneden dönerken arabalarının benzini biter. İkili sığındıkları evde birbirlerinin hayatlarını yeniden sorgularlar. İlk kez Aslı'nın acılarıyla yüzleşen Ferhat, onun bambaşka bir yüzüyle karşılaşır. Abidin, Gülsüm ile Yeter'in konuşmalarına kulak misafiri olur. Bebeği hakkındaki gerçekleri öğrenen Abidin, çılgına döner. Safiye ile yol ayrımına yaklaşan Abidin, herkesi şaşırtan bir hamle yapar.

siyahbeyaz11-1

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Siyah Beyaz Aşk 11. Bölüm Fragmanı yayında! Aslı, Ferhat’a babasının Namık Emirhan olduğunu söyleyecek mi? Ferhat, Aslı’nın kendisini giderek değiştirdiğini fark eder. Bu durumdan rahatsız olan Ferhat, artık hiç görmediği bir yüzüyle karşı karşıyadır. Ferhat’ın acılarının arkasındakini görmeyi başaran Aslı, ona yardım etmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Üstelik yalanların içinde yaşadığını ve gerçekleri öğrenmesi gerektiğini düşünür.

Namık Emirhan ile Yeter, Aslı’nın gerçekleri bildiğini öğrenirler. Namık Emirhan, kendi yöntemleriyle Aslı’yı susturmayı düşünmektedir. Aslı, bu kez Ferhat ile Namık Emirhan’ın yüzleşmesine sebep olacaktır. Siyah Beyaz Aşk, merakla beklenen yeni bölümüyle 25 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

İŞTE SİYAH BEYAZ AŞK 11. BÖLÜM FRAGMANI

 

İŞTE SİYAH BEYAZ AŞK 11. BÖLÜM FRAGMANI

SİYAH BEYAZ AŞK 10. SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ

siyahbeyaz11-2 Siyah Beyaz Aşk 10. bölüm fragmanı geldi! Aslı'dan Ferhat'a: Sen bir bataklıksın! Siyah Beyaz Aşk 9. bölüm izle! İlginizi Çekebilir Siyah Beyaz Aşk 10. bölüm fragmanı geldi! Aslı'dan Ferhat'a: Sen bir bataklıksın! Siyah Beyaz Aşk 9. bölüm izle!