Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 43. son bölüm izle
Söz 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 43. son bölüm izle
Söz 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 43. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Derman, Medusa planını harekete geçiriyor! Ekranların en çok takip edilen dizilerinden Söz'ün yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Söz dizisine ilişkin ayrıntılar...
Magazin 23 Nisan 2018 - 23:11

Söz 43. son bölümünde; Yaralı halde teröristlerin hedefinde olan Yavuz, Bahar'ın da yardımıyla tehlikeyi savuşturmayı başarır. Ama teröristlerin takibinden kurtulmak için sığındıkları ormanda yollarını kaybederler. Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Söz dizisi ile ilgili son gelişmeler…

SÖZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Yavuz ve Bahar, Tim gelene kadar yalnız başlarına gece boyunca mücadeleye devam edeceklerdir. Bu mücadele birbirlerine olan sevgilerini tekrar hatırlamak için de bir fırsat doğuracaktır.

Kimliği deşifre olan Derman, Ataşe'yle kafa kafaya verip Medusa planını hızlandırma kararı alırlar. Tim'in bu planı önlemek için elindeki tek fırsat Ebu Zübeyir'e ulaşmaktır. Medusa planının şifrelerini para karşılığı satmayı kabul eden Ebu Zübeyir, Karabatak ve Eylem'in takibindedir. Ama Ataşe de yıllardır peşinde olduğu Ebu Zübeyir'e ulaşacak ve bilgi satmasını önlemek için her yolu deneyecektir.

Eylem verdiği kararla Avcı'yla olan bağını koparmak üzereyken, evlilik yolunda ilk adımı atan Çaylak ve Su'ya Tim'in güzel bir sürprizi vardır. Nazlı ise Güler'in rahatsızlığı sonucu alacağı haberle hayatının şokunu yaşayacaktır. Ebu Zübeyir'den aldığı bilgiyle harekete geçen Tim büyük bir katliamı önlemek için İstanbul'a doğru yola çıkar.

 

SÖZ YENİ BÖLÜM FRAGMAN

SÖZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:52 - 25.04.2018