Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sezon finalinde neler olacak? Söz 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 49. bölüm full izle!
Sezon finalinde neler olacak? Söz 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 49. bölüm full izle!
Söz dizisi, 11 Haziran akşamı yayınlanan 50. bölümüyle birlikte sezon finali yapacak. Söz 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Terör eylemini engellemek için Tim’in birkaç saati var... İzleyiciler yeni bölümde neler olacak merak ediyor. İşte Söz son bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı hakkında ayrıntılar...
Magazin 4 Haziran 2018 - 23:06

Söz dizisi 50. bölümü ile sezon finali yapıyor. Yeni bölümde neler olacağını merak edenler içi fragman yayınlandı. Söz dizisinin son bölümünde; torpidonun fırlatılmasıyla ölümle burun buruna gelen Bahar, Su, Nazlı ve Güler'i kurtarmak için Tim'in sadece birkaç saati vardır. Aksi bir durumda geminin imha edilmesi gerektiği için bu durum onların sonu olacaktır. İşte Söz dizisi yeni bölüm fragmanı…

SÖZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Artık sadece Derman'ın kontrolünde olan büyük terör eyleminin şehirlerdeki yapılanmasını çökertmek için Ataşe'den edinilen bilgiyle Eylem, Avcı ve Aşık harekete geçerken, Tim'in kalanı da Erdem önderliğinde ortak bir operasyonla ülke sularında seyreden bomba yüklü gemiye çıkartma yapar.


Derman, büyük terör eylemini gerçekleştirmek için artık son dakikalara girdiğinde hem milyonlarca vatandaşımızın hayatı hem de Bahar, Su, Nazlı ve Güler'in hayatı Tim'in başarılı olmasına bağlıdır.

SÖZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 16:03 - 11.06.2018