Söz 66. yeni bölüm fragmanı: Şehit acısı yüreklere ateş gibi düşüyor! Söz yeni bölüm ne zaman?

Söz dizisi 66. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Söz'ün yeni bölüm tarihi de netleşti. Yeni fragmanda; Albay Erdem şehit düşen askerini getiriyor. Karabatak'ın cenazesini TİM elinde taşıyor. Nazlı gerçekle sarsılıyor. Peki Söz yeni bölüm ne zaman? İşte Söz 66. yeni bölüm fragmanı...

Söz 66. yeni bölüm fragmanı: Şehit acısı yüreklere ateş gibi düşüyor! Söz yeni bölüm ne zaman?

SÖZ 66. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

SÖZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı ile yayın tarihi de belli oldu. Dizi yeni bölümü ile 21 Ocak Pazartesi günü ekrana gelecek.Yavuz sevdiklerini kurtarmak için gözünün ne kadar kara olduğunu bir kez daha kanıtladı. Sami kazandım sanırken büyük bir ders aldı.

soz-fragmani

SÖZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Söz dizisinde izleyicilerin belki de merakla beklediği en önemli konulardan biri Savcı Derya ile Yavuz arasında yaşananlar. Bayrağı uğruna nişanlısını, eşini hatta ailesini bile kaybeden Yavuz’un kalbi artık herkese kapalı. Ama Savcı Derya ile yakınlaşmaları aşk beklentilerini arttırıyor. Ayrıca yeni bölümde Karabatak’ın akıbeti belli oluyor.

SÖZ 66. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tamirhaneye saldırı düzenleniyor. Ateş altın kalan Kopuk ve Turhan zor anlar yaşıyor. Yavuz da yetişiyor ama Kopuk kendini dışarı atıp ateş atmaya başlayınca arkasından yetişen adamlar onu bayıltıp kaçırmayı başarıyor. Sami planının tıkır tıkır işlediğini öğreniyor. Yavuz Sami’nin adamlarını takip ediyor. Sami, Yavuz’u arayıp şantaj yapıyor. ‘Dedikleirmi yaarsan arkadaşının kılına zarar gelmez’ diye.

soz-yeni-bolum

DERYA, KOPUK İÇİN DEVREDE

Derya olay yerine geliyor. Yavuz’dan isim istiyor. Düşanlarının çok tehlikeli olduğunu söylüyor. Ama Yavuz konuşmuyor. Derya Kopuk’u sağ salim bulacağını anlatıyor.

SÖZ SON BÖLÜM İZLE

TİM DÜMAN ÜSSÜNÜN KAPISINA DAYANIYOR

Albay Erdem ve Tim ekibi Karabatak için düşman üssünü kapısına dayanıyor. Dragan da o sırada içeride. Düşman askerinin silah çekmesi ile ortam geriliyor. Albay Erdem her şeyi göze aldığını söylüyor. Silahlarını indirmeleri isteniyor ama Erdem bu teklifi reddediyor. Erdem askerinin teslim edilmesini istiyor ama orada asker olmadığını söylüyorlar. Albay karşı karşıya geldiği Yüzbaşına arkasında adam bırakmayacağını anlatıyor.

ALBAY ERDEM VE TİM KURŞUNLARA DİRENİYOR

Düşman üssünden yapılan uyarı sonrası ateş açılıyor. Taciz ateşine karşı duran Albay Erdem’e tüm ekip katılıyor. Tüm bu anlar kameradan izleniyor.

Tim’in dik duruşu Dragan ve yabancı üsteki Yüzbaşıyı tedirgin ediyor. Dragan yaptığı yeni planla Karabatak’ı bir kez daha ölümle burun buruna getiriyor. Karabatak ise düşmanına kilitlenmiş durumda. Şero’yu öldürmeyi kafasına koyuyor.

YAVUZ’DEN BÜYÜK DERS

Dostu Kopuk’u kurtarmak için Yavuz plan yapıyor. Kopuk’un hayatını tehlikeye atan Sami büyük bir ders alıyor.