Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir? Hakan Hatipoğlu kaç yaşında ve nereli?
Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir? Hakan Hatipoğlu kaç yaşında ve nereli?
Survivor tüm heyecanıyla sürerken yarışmacılar merak konusu oluyor, Hakan Hatipoğlu Survivor'ın en merak edilen yarışmacıları arasında yer alıyor. Yarışmanın başında gönüllüler takımına geçip orada kaptan gibi davranan Hakan Hatipoğlu kimdir sorusunun yanıtı Survivor'da yapılan yeni takım değişiklikleri ile daha çok araştırılmaya başlandı. Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir?
Magazin 5 Nisan 2018 - 13:23

Survivor Ünlüler Hakan Hatipoğlu, Gönüllüler takımına geçti ve hakkında tüm detaylar araştırılmaya başlandı. Survivor 2018 All Starlar kadrosunda yer alan Hakan Hatipoğlu hakkında bilgi edinmek isteyen vatandaşlar, internette Hakan Hatipoğlu hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Peki Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte tüm merak edilenleri…

Survivor Gönüllüler takımında mücadeleci yapısıyla dikkat çeken Hakan Hatipoğlu oynanan ödül oyununda talihsiz sakatlanma olayı yaşamıştı. Kısa süre sonra gönüllüler adasına geri dönen Survivor Hakan'ın bir ay oyunlardan uzak kalacağını açıklanmıştı. oyunlara geri döndüğünden bu yana iyi performasn sergileyen Hakan Hatipoğlu ile ilgili tüm merak ettikleriniz haberimizde.
hakanhatipoglukimdir

HAKAN HATİPOĞLU KİMDİR?

İsmini ilk kez ‘Var Mısın, Yok musun' ile duyuran Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979'da Çanakkale'de doğdu. Milli sporcu, yarışmacı, oyuncu ve sunucu. Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü'nde eğitim aldı. Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlendi. Hakan, Milli bir sporcudur ve Adalarspor'da aktif olarak Su Topu oynamaktadır. 2013 Akdeniz Oyunları'nda Türkiye Sutopu Milli Takımı'nda yer alan Hakan Hatipoğlu, Survivor 2010 sezonunda ve Survivor All Star'da öne çıkan isimlerden biriydi.

Son güncelleme: 14:40 - 05.04.2018