Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor'da artık sona doğru yaklaşılırken ödüller de her geçen gün büyüyor. Son zamanlarda Türk yarışmacılar arasındaki gerginliğin, tartışmaların artması Yunan yarışmacıları bezdirdi. Bu hafta dokunulmazlık oyununun heyecanı var. Peki Survivor son bölümde ödülü hangi takım kazandı, ödül neydi?

Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor’da bu sene yarışmacıların tartışmaları bitmek bilmiyor. Yusuf ile Hikmet son olarak şiddetli bir kavgaya tutuştukları için 3 oyun ve ödül cezası almışlardı. Atakan ile Yusuf arasında bir tartışma yaşanmış ve Atakan bayılmıştı. İki yakın arkadaş son bölümde aralarındaki buzları eritti.

Atakan: Bora’yı karşımda görmek istemedim saldırmak istedim. Takımla 3 gündür kavga içindeyiz. Söz vermiştim ama seviyeler aşılınca farklı noktalara geldik. Bütün yüreğimle söylüyorum Yusuf bana kardeşlik yaptı. Tümüyle benimle aile oldu. Aklımın ucundan geçmeyecek bir şeyle geldi. Kriz geçirdim. Benliğimden çıktım ben bu değilim.

Yusuf: Aynı evin içinde iki kardeş kavga eder ama (Atakan) sen beni yanlış anladın. 3 aydır kardeşiz diyorum. Birbirimize ihtiyacımız var. Ne olursa olsun sırtımı dönemem yaşananları unutalım, birbirimize destek olalım. Sakin kalmalıyız. Tartışmalar takıma zarar veriyor.

Dalaka: Yusuf ile Hikmet arasında yaşanan tartışmadan önce arkadaşlarımla konuştum. Bizim dikkatimizi dağıtmaya çalışıyorlar. Bu durum moralimi bozuyor.

SİYAH TAKIMDA ERZAK KRİZİ: SUDE ERZAĞA DOKUNMAYACAK

Siyah takımda erzak krizi yaşandı. Yusuf’un cezasından dolayı yaşanan krizde Yusuf için ayrı yemek hazırlayan Sude’ye Yunan yarışmacılar tepkili…

ATAKAN’DAN DALAKA’YA: KIZKARDEŞİMSİN

Atakan ile Katerina Dalaka’nın sevgili oldukları iddia edilirken Atakan’dan beklenmeyen sözler geldi. Atakan, Dalaka’ya ‘kızkardeşimsin’ dedi ancak Dalaka’dan bu sözlere karşılık gelmedi.

 

OYUN ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Murat: Arkadaşlar yeni bir ödül oyununa hoşgeldiniz. Ödüller büyüdü. Bu saatten sonra her ödül daha da güzel olacak. Ödülünüz mangal.

Siyah Takım:  10 Beyaz Takım: 4