Survivor’da yine Serhat Akın yok! Hastalığı ne?

Survivor'da dün akşam iki takım ödül oyunu için bir araya geldi. Ödül oyunundan önce rahatsızlanan Serhat Akın parkura çıkmadı ve doktor gözetimine alındı. Serhat'ın gerek parkur içinde gerek parkur dışında sık sık rahatsızlanması "Gizlenen bir şey mi var?" sorusunu da akıllara getirdi.

Survivor’da yine Serhat Akın yok! Hastalığı ne?

Survivor’da dün akşam Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyunu için mücadele verdi. Yalnız Serhat Akın, Ünlüler takımında yer almadı. Alp Kırşan ünlü yarışmacının rahatsızlık geçirdiğini, doktor Metin Kuş’un gözetimde hastaneye kaldırıldığını belirtti. Hastanede kontrollerinin devam ettiğini dile getiren Kırşan “Serhat’ın durumunda herhangi bir ağır durum yok. Kısa zamanda aramıza katılmasını bekliyoruz” dedi.

SERHAT AKIN’IN HASTALIĞINI GİZLİYORLAR MI?

Survivor başlangıcından bu yana başarısı ve hırsı ile yarışmaya damga vuran Serhat Akın, fiziksel olarak çok fazla sakatlanmış ve zaman zaman yarışmalara katılmamıştı. Fakat Serhat Akın’ın oyun esnasında ve parkur dışında fenalaşarak yarışmalara katılmadığına ve hastaneye kaldırıldığına da birçok kez şahit olduk. Dün yaşanan gelişmeyle birlikte kafalardaki soru işaretleri de iyice artmaya başladı. Serhat’ın sık sık rahatsızlanması “Gizlenen bir şey mi var?” sorusunu da akıllara getirdi. Akın’ın sevenleri ve yarışmacıyı takip edenler bu soruya bir cevap beklerken bakalım Acun’dan konuya ilişkin bir açıklama gelecek mi?

SERHAT’IN OYUN SONRASINDA RAHATSIZLANDIĞI ANDAN BİR GÖRÜNTÜ
serhat-3

SERHAT’IN OYUN ESNASINDAN RAHATSIZLANMASINDAN BİR GÖRÜNTÜ

serhat-2

SERHAT’IN ADADA FENALAŞARAK HASTANEYE KALDIRILDIĞI ANDAN GÖRÜNTÜ

serhat-1
Loading...