Ünlü isimler 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı

Ulu Önder Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının bizlere hediye ettiği ve gün itibariyle yurdumuzun dört bir yanında çeşitli etkinliklerle kutlanan 30 Ağustos Zafer Bayramımız ile ilgili ünlü isimlerden sosyal medya paylaşımları geldi.

Ünlü isimler 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı

30 Ağustos 1922'de ülkemizin toprakları Ulu Önder Atatürk komutanlığında düşmanların elinden alındı. Atatürk'ün başkomutanlığında yapılan Büyük Taarruz'un başarıyla sonuçlanmasından sonra Yunan orduları İzmir’e kadar takip edildi; 9 Eylül 1922'de İzmir'in kurtarılmasıyla Türk toprakları Yunan işgalinden kurtuldu.

98 yıl önce bugün Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde gerçekleşen Büyük Taarruz, Türk ordusunun zaferiyle sonuçlandı. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın yıl dönümünde ünlü isimler duygularını sosyal medyadan paylaştı.

HALUK BİLGİNER

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.. Kıymetini bilelim. Nice yıllara..

TÜRKAN ŞORAY

Büyük Taarruz’un kahramanı, başkomutan Gazi Mustafa Kemal Paşa’ya ve şehitlerimize sonsuza kadar minnet duyacağım. 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun.

NEBAHAT ÇEHRE

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

MURAT BOZ

Başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere özgürlüğümüz ve bağımsızlığımız için mücadele eden mehmetçiklerimizi, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı, sevgi ve minnetle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun.

CEM YILMAZ

Dostlarım 30 Ağustos Zafer Bayramı’nızı kutlarım. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bağımsızlık yolunda emek veren, ter döken, hayatını kaybeden, bu dünyadan göçüp gitmiş tüm büyüklerimizi saygıyla, hürmetle analım. Fikri hür, vicdanı hür insanlar; bayramınız kutlu olsun.

AJDA PEKKAN

30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnet ile anıyoruz.

KENAN DOĞULU

Büyük Taarruz Zaferi’nin 98. yıl dönümünde başta ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile fikir ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun!

TARKAN

CANDAN ERÇETİN

“30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun.”

BERGÜZAR KOREL

“Zafer bizim, bayram bizim, mağlubiyet kutlamayanların. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.”

CEM YILMAZ

“Dostlarım,30 Agustos Zafer Bayramınızı kutlarım. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bağımsızlık yolunda emek veren,ter döken , hayatını kaybeden,bu dünyadan göçüp gitmiş tüm büyüklerimizi ,saygıyla,hürmetle analım.Fikri hür,vicdanı hür insanlar,bayramınız kutlu olsun.”

HALUK LEVENT

“Gazi Diyap dedemin Sakarya'da şehit olan kardeşi Ahmet Gani ve yediği kurşunla 38 yıl yaşayan diğer kardeşi Gazi Yunus için! Ve Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşları için.. Bağımsız Türkiye için!”

GÖKHAN ÖZOĞUZ

“Zafer sabahının ilk ışığında zaferin, bayrağını as. Sönmez ateşi Ay Yıldızlı sancağın. Ant içtik atam. Dünya yıkılana dek #bayrağınıas #30AgustosZaferBayramimizKutluOlsun.”

RASİM ÖZTEKİN

“30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.”

ATİLLA TAŞ

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan ve Cumhuriyete giden yolları açan #30AğustosBaşkumandanZaferi Hepimize ve ülkemize kutlu olsun. Bu yolda canını ortaya koyan Şehit ve Gazilerimize ve Atamıza minnettarız!”

ACUN ILICALI

“Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizi saygı ve minnet ile anıyor, tüm milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum. #30Ağustos”

MERT FIRAT

“BÜYÜK TAARRUZ Dağlarda tek tek ateşler yanıyordu. Ve yıldızlar öyle ışıltılı öyle ferahtılar ki sayak kalpaklı adam nasıl ve ne zaman geleceğini bilmeden güzel,rahat günlere inanıyordu ve gülen bıyıklarıyla duruyordu ki mavzerinin yanında, birden bire beş adım sağında onu gördü. Paşalar onun arkasındaydılar. O, saati sordu. Paşalar `üç’ dediler. Sarışın bir kurda benziyordu. Ve mavi gözleri çakmak çakmaktı Yürüdü uçurumun kenarına kadar, eğildi durdu. Bıraksalar ince uzun bacakları üstünde yaylanarak ve karanlıkta akan bir yıldız gibi kayarak Kocatepe’den Afyon Ovası’na atlayacaktı. #30AgustosBaskumandanZaferi #30AgustosZaferBayrami.”

MSB'den rap şarkılı 30 Ağustos Zafer Bayramı paylaşımı İlginizi Çekebilir MSB'den rap şarkılı 30 Ağustos Zafer Bayramı paylaşımı
Loading...