Vatanım Sensin’in Leon’u Cüneyt oldu! Vatanım Sensin ne zaman başlıyor?

Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin’de, Yunan komutanı Vasili’nin oğlu, Teğmen Leon’u oynayan Boran Kuzum, Cingöz Recai ile sinemaseverlerin karşısında. Vatanım Sensin'in Leon'u Boran Kuzum, Kenan imirzalioğlu'nun başrolde olduğu Cingöz Recai filminde rol aldı.

Vatanım Sensin’in Leon’u Cüneyt oldu! Vatanım Sensin ne zaman başlıyor?

Son dönemin başarılı genç yeteneklerinden Boran Kuzum, Cingöz Recai ile beyaz perdede. Yakışıklı oyuncu çapkın ekip elemanı Cüneyt’e hayat veriyor. Sosyal medyada çok konuşulan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Boran Kuzum, Cingöz Recai'deki performansı ile de uzun süre adından söz ettirecek gibi görünüyor.

leon1

Boran Kuzum, çapkın ekip elemanı Cüneyt oldu

Filmde Cingöz Recai'nin ekibindeki çapkın hırsız Cüneyt'i canlandıracak olan Boran Kuzum, Cingöz ile beraber kılıktan kılığa girecek. Aynı zamanda çılgın bir sürücü olan Cüneyt karakterinin filmdeki lakabı ise “nitro”. Cingöz'e gönülden bağlı olan Cüneyt, sempatik tavırları ile çok sevilecek.

cingoz-recai

Sevilen dizi Vatanım Sensin’in yeni sezonu ne zaman başlayacak sorusu bugünlerde çok gündemde. 31. bölümüyle 8 Haziran’da sezon finali yapan Vatanım Sensin yeni sezonun ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Üstelik aynı yapım şirketinden çıkacak Fatih dizisi için Vatanım Sensin yeni sezon bölümlerinin ekim ayı gibi yayınlanacağı söylentiler arasında. Diziler genellikle yeni sezona Eylül ayında başlasa da Vatanım Sensin cephesinde bir hareketlilik yok. Vatanım Sensin yeni sezon çekimlerine, haftaya başlanacak. Vatanım Sensin yeni bölüm ise ekim ayının 3. haftası yayınlanacak.

Vatanım Sensin 2. sezon için geri sayım! Ne zaman yayınlanacak? Vatanım Sensin dizisi yeni bölüm fragmanı bekleniyor İlginizi Çekebilir Vatanım Sensin 2. sezon için geri sayım! Ne zaman yayınlanacak? Vatanım Sensin dizisi yeni bölüm fragmanı bekleniyor