Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yağmur Banda kimdir? Survivor Yağmur kaç yaşında ve nereli?
Yağmur Banda kimdir? Survivor Yağmur kaç yaşında ve nereli?
Survivor'da yarışmacıların hayatlarına dair detaylar merakla araştırılıyor. 1998 doğumlu Yağmur Banda'nın Türkiye Şampiyonluğunun yanı sıra bir çok defa 2.lik ve 3.lük dereceleri var. Survivor gönüllüler takımı yarışmacılarından Yağmur Banda kimdir? Survivor 2018'e damga vuracak isim olarak anılan Yağmur Banda kaç yaşında ve nereli?
Magazin 11 Şubat 2018 - 23:02

Dominik'e gidecek isimlerden biri de Yağmur Banda. Yeni sezonda yine sporcu isimlerin bir araya geldiği gönüllülerde dikkat çeken yarışmacılardan olan Yağmur Banda’nın da milli tekvandocu olduğu öğrenildi. Peki Survivor Yağmur Banda kimdir ve kaç yaşında? İşte merak edilenler…

YAĞMUR BANDA KİMDİR?

1998 doğumlu olan Survivor Yağmur Banda, bekar ve İzmir doğumlu. Survivor 2018 All Star Gönüllüler takımında yarışma hakkı elde eden Yağmur Banda 1998 yılında dünyaya gelmiştir. İzmir Büyükşehir Belediyesi Sporcusu Yağmur Banda bugüne kadar Tekvando’da 55 kg.da Türkiye Şampiyonluğunun yanı sıra bir çok defa 2.lik ve 3.lük derecelerinin sahibi olmuştur.

Tekvando sporuna 2006 yılında başladığını belirten Yağmur Banda Survivor yarışması için adımdan değil arkamdan kopacak fırtınalardan korksun diyerek ne kadar iddialı olduğunu dile getirmiştir. Babası Hamit Banda, annesi ise Deniz Eryılmaz Banda’dır.