Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yaşar Gaga son yolculuğuna uğurlandı
Yaşar Gaga son yolculuğuna uğurlandı
Dün sabah tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren ünlü menajer Yaşar Gaga, son yolculuğuna uğurlandı. Çoklu organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden Gaga, yaklaşık 1 aydır Çapa Tıp Fakültesi'nin yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyordu.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 8 Mart 2018 - 15:44

Yaşar Gaga, bugün Ortaköy Büyük Mecidiye Camii'nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından; Ortaköy Mezarlığı'nda toprağa verildi. Gaga’nın ailesi cenaze törenin yapılacağı Ortaköy Büyük Mecidiye Camii’nde taziyeleri kabul etti. Acılı aile çevredekilerin yardımıyla ayakta durdu. Ünlü menajeri son yolculuğunda Cem Yılmaz, Ajda Pekkan, Emel Müftüoğlu, Serkan Kaya, Gülben Ergen gibi sanat camiasından isimler yalnız bırakmadı.

ajdapekkan

“Oğlum Star Olamadı”

Yaşar Gaga'nın babası Cafer Tahir Gaga oğlunun star olmadığından ama birçok star yetiştirdiğini söyledi. Cafer Tahir Gaga, “Melek gibi bir oğlum vardı insanlar onun gülüşüne bile hasta olurdu. Hayatı boyunca star olmak istedi olamadı ama birçok star yetiştirdi. Bunların hepsi Sezen Aksu, Mustafa Sandal, Yıldız Tilbe gibi bilinen sanatçılar” dedi.

r3

SEZEN AKSU CENAZEYE NEDEN KATILMADI

Yaşar Gaga’nın ölüm haberini alan Sezen Aksu’nun çok üzüldüğü için gece geç saatlere kadar ağladığı öğrenildi. Bitkin düşen Sezen Aksu, evinde doktor gözetimi altında olduğu için cenazeye katılamadı.
4er

Son güncelleme: 17:12 - 08.03.2018