Yeni albüm tanıtımında Kanye West’e eski eşinden ve çocuklarından destek

Kim Kardashian ve Kanye West artık bir çift olmasa da birbirlerini desteklemeye devam ediyorlar. Son olarak Kardashian, çocuklarıyla beraber West'in Donda isimli yeni albümünün çıkışı için hazırlanan kutlamalara katıldı.

Yeni albüm tanıtımında Kanye West’e eski eşinden ve çocuklarından destek

Çift, ayrılmalarına rağmen sorunsuz bir şekilde çocuklarına birlikte ebeveynlik yapmaya başladı. Bu haftanın başlarında yalnızca San Francisco’da bir aile gezisine çıktıktan sonra West’in yeni albümünün kutlamaları için de bir araya geldiler.

Geçen ay Kardashian, West için övgü dolu sözler sarf etmişti. Kardashian, Andy Cohen’e, “O benim uzun zamandır her şeyden önce arkadaşımdı, bu yüzden bunun tam olarak bittiğini göremiyorum. Sonsuza kadar Kanye’nin en büyük hayranı olacağım. O benim çocuklarımın babası. Kanye her zaman ailem olacak” dedi.

Kardashian, kendisinin ve West’in artık harika bir ebeveynlik ilişkisine sahip olduğunu ve West’e çok saygı duyduğunu da sözlerine ekledi.

Kanye West, boşanmayı nihayet kabul etti İlginizi Çekebilir Kanye West, boşanmayı nihayet kabul etti Belgeler ortaya çıktı... Kim Kardashian Kanye West'e boşanma davası açtı İlginizi Çekebilir Belgeler ortaya çıktı... Kim Kardashian Kanye West'e boşanma davası açtı Kim Kardashian henüz yeni bir aşk için hazır değil İlginizi Çekebilir Kim Kardashian henüz yeni bir aşk için hazır değil