Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeni dizi Klavye Delikanlıları yakında başlıyor! Dizinin konusu ve oyuncuları. Kim kimdir?
Yeni dizi Klavye Delikanlıları yakında başlıyor! Dizinin konusu ve oyuncuları. Kim kimdir?
Show Tv'de yeni bir dizi başlıyor. Klavye Delikanlıları... Başrollerinde ünlü isimlerin yer alacağı Klavye Delikanlılar hangi kanalda olacak? Dizinin yayın günü e saati belli mi? Dizinin konusu ne? Klavye Delikanlıları ne zaman başlıyor? İşte yeni diziyle ilgili ayrıntılar...
Magazin 12 Eylül 2017 - 10:44

Küçük yaşlarından itibaren tüm zamanlarını bilgisayar karşısında geçiren iki arkadaşın asosyalleşmesi sonucunda trole dönüşmesi ve bu durumdan para kazanmalarının anlatılacağı dizi eğlenceli konusu ile oldukça ilgi çekeceğe benziyor. Peki Klavye Delikanlıları hangi kanalda ne zaman başlayacak? İşte diziye dair ayrıntılar…

klavye-ic

DİZİNİN KONUSU

Dizi, yeni nesil internet gençliği ve onların aileleriyle olan ilişkilerini eğlenceli bir dille anlatacak. Bayram ve Kerem küçük yaşlardan itibaren insanlarla çok fazla diyalog kuramadıkları için asosyal olmuş ve bütün vaktini bilgisayarda geçiren iki yakın arkadaştır. İnsanların yüzlerine söyleyemediklerini bilgisayar vasıtasıyla dile getirip bir de üstüne para kazanıyorlardır. Yani kısaca “TROL” olmuşlar. Bayram'ın kuzeni ve bizimkilerin tam tersi bir karakter olan Kuzen Volki Amerika'dan dönmüştür. Dijital dolandırıcılık yapmak için takım kuruyordur. Bayram ve Kerem'i peşinden sürükleyerek yeni nesil bir dolandırıcılık şebekesinin içine sokar. Takımda bir eksik kalmıştır; Seyran. Güzelliği ve zekası sayesinde bir dolandırıcılık abidesi olan Seyran da ekibe katılır. Özellikle zengin insanları kredi kartları üzerinden dolandırmayı hedefleyen ekibimizi uzun soluklu, bol maceralı ve aşırı komik bir yolculuk bekliyordur.

KLAVYE DELİKANLILARI OYUNCU KADROSU

Rasim Öztekin

rasim-oztekin

Kaan Yıldırım

kaan-yildirim

Vildan Atasever

vildan-atasever

Uraz Kaygılaroğlu

uraz

Ali Barkın

ali-barkin

Selen Seyven

selen-seyven

Seray Sever

seraysever

Gül Onat

gulonat

Cengiz Küçükayvaz

cengizkucukayvaz

Sinan Çalışkanoğlu

sinancaliskanoglu

Filiz Taşbaş

filiztasbas

İpek Tanrıyar

ipektanriyar

Mert Asker

mertasker

İŞTE DİZİNİN TANITIM FRAGMANI

 
Klavye Delikanlıları’nın senaryosunu Çakallarla Dans'ın yaratcılarından Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Yahya Samancı oturuyor. Merakla beklenen dizide Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın, Selen Seyven, Seray Sever, Gül Onat, Cengiz Küçükayvaz, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Taşbaş, İpek Tanrıyar ve Mert Asker rol alıyor.

Süreç Film // Ali Gündoğdu’nun yapımcılığını üstlendiği, genel yönetmenliğini Murat Şeker'in yaptığı Klavye Delikanlıları'nın ilk tanıtımı yayınlandı. İddialı yapımlarla öne çıkan Show TV’nin yeni dizisi Klavye Delikanlıları yeni nesil gençliği ve onların aileleriyle olan hikayesini eğlenceli bir dille ekrana getirmeye hazırlanıyor.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.