Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zemheri 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Zemheri 3. son bölüm izle
Zemheri 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Zemheri 3. son bölüm izle
Zemheri dizisinin 3. son bölümü SHOW TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Zerrin Tekindor ve Şebnem Dönmez'in yer aldığı dizinin son bölümünde; Firuze babasının hapse girmesinde Ayaz’ın da parmağı olduğunu anladığı an büyük bir yıkım yaşar. İşte Zemheri 4. yeni bölüm fragmanı ve 3. son bölüm izleme linki...
Magazin 29 Ocak 2020 - 22:26

Zemheri dizisinin son bölümünde; İçindeki aşk ve öfke birbirleriyle savaşırken Ayaz tek aşkı Firuze'nin babasına sebep olduğu için büyük bir vicdan azabı içindedir. Firuze'nin babasını kurtarmak için Demirkan Holding'e dönmekten başka çaresi kalmamıştır. Bunun için Ertan'ı ikna etmenin bir yolunu bulmak zorundadır.

ZEMHERİ 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

ZEMHERİ FRAGMAN

ZEMHERİ 3. SON BÖLÜM İZLE

Evlilik hazırlıklarına devam eden Berrak aileleri yakınlaştırmak için evde bir yemek organize eder. Bu organizasyondan haberi olmayan Ayaz için yemek her anlamda büyük bir sürpriz olacaktır.

Faruk'un paraları kaptırdığını öğrenen Aliye büyük bir yıkım yaşar. Parasızlığın ve çaresizliğin üstüne bir de sokakta kalma tehlikesiyle yüz yüze gelen Aliye bütün acısını tek umudu saydığı oğlundan çıkarır. Faruk annesinin gözünde hayal kırıklığı olmaya dayanamaz ve ev sahibi Yasin'den beklenmedik bir teklif alır.

Kaderin iki masum aşıkla işi henüz bitmemiştir. Ayaz'ın Firuze'nin yüzüne bakacak gücü, Firuze'nin de Ayaz'ın sesini duyamaya tahammülü yoktur. İkili arasında büyük bir hesaplaşma yaşanır.

Yaşar Pınar'ın kurtuluşu Ayaz'ın iki dudağı arasındadır artık. Ya konuşup Firuze'nin babasını kurtaracak ya da susup annesinin özgürlüğü karşılığı verdiği sözü tutacaktır. Ayaz büyük bir kararın eşiğindedir.

Son güncelleme: 00:19 - 30.01.2020