Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zeynep Tokuş: Korktuğun belki sevdiğin olacak
Zeynep Tokuş: Korktuğun belki sevdiğin olacak
Kenan İmirzalıoğlu ile başrolünü oynadığı Deli Yürek dizisi ile geniş bir kitle tarafından tanınan Zeynep Tokuş, şimdilerde yoga eğitmenliği yapıyor.
Magazin 18 Haziran 2019 - 10:13

1998 yılında katıldığı güzellik yarışması ile tanınan Zeynep Tokuş, ardından Kenan İmirzalıoğlu ile başrolünü paylaşığı Deli Yürek dizisiyle şöhretin zirvesine çıkmıştı. Tokuş, üniversite aşkı Erdem Yılmaztürk ile evlendikten sonra ekranlardan uzaklaşırken kendisine yeni bir kariyer çizdi.

Yoga eğitmenliği yapan ve sergilediği akrobatik yoga hareketleri ile nefesleri kesen ve fotoğraflarını Instagram’da yayınlayan Zeynep Tokuş, son paylaşımı ile sosyal medyayı salladı. 42 yaşında ve 3 çocuk annesi Tokuş’un zorlu hareketi beğeni toplarken başarılı isim şunu paylaştı…

“YAZ OYUNLARI BAŞLASIN”

“Korku nedir? Korku bilinmeyendir, bilmediğindir.. Eğer korktuğun şeyle tanışır, onu pratik eder öğrenirsen bu senin için bir özgürlük alanını daha yaratacak… Hatta belki korktuğun sevdiğin olacak…Korkularla tanışılsın, arkadaş olunsun ve yaz oyunları başlasın!”