Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zuhal Olcay yetenek peşinde
Zuhal Olcay yetenek peşinde
Ünlü sanatçı Zuhal Olcay, 5 Ağustos tarihinde Marmara Forum AVM'de ilk elemesi gerçekleştirilecek olan 'Işığını Yansıt' projesi kapsamında, Cahit Berkay, Nihat Odabaşı ve Selçuk Kaya'nın aralarında bulunduğu jüri üyeleriyle yeni yetenekler arayacak.
Magazin 25 Temmuz 2017 - 16:47

Bu yıl ilki düzenlenecek olan yarışmada, Zuhal Olcay sesine inandığı bir yarışmacının çıkış şarkısı için ünlü klip yönetmeni Nihat Odabaşı’nın kamerası karşısına geçecek. Olcay’ın düet yapacağı bestenin müziğini ise, Cahit Berkay yapacak.
nhb4
İlk eleme için kolları sıvayan Olcay, ‘Muhteşem bir jüri ile yeni yetenekler arayacağız. Şimdiye kadar 400 güzel ses dinledim. İçinde bulunmaktan keyif aldığım bir proje oldu. Cahit Berkay gibi bir duayen ile aynı projede yer almak benim için büyük mutluluk. Yeni keşfimiz için jüride bulunan isimlerle kolları sıvadık. Umarım müzik dünyasına sesi ile büyüleyen yeni bir sanatçı kazandırırız’ dedi.