Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dünyanın en farklı oteli olmaya aday Fantasyland
Dünyanın en farklı oteli olmaya aday Fantasyland
Seyahat etmeyi seven ve her yolculukta başka bir macera yaşamak isteyenlerdenseniz, hayal ettiğiniz deneyimleri yaşatmayı hedefleyen bir otel var: Fantasyland.
Seyahat 24 Mart 2018 - 16:47

Kanada’nın Edmonton kentinde yer alan Fantasyland, birbirinden farklı onlarca konsept odasıyla, alışılmadık bir tatil geçirmeyi hedefleyen herkese hitap ediyor.

f8Eğer bir igloda, uzay boşluğunda ya da bir kamyonun arkasında uyumak gibi bir hayaliniz varsa, Fantasyland aradığınız yer olabilir.

f7Otelde bulunan bütün odalar farklı konseptlere göre düzenlenmiş.

f4Uzay aşığı biriyseniz tavanıyla duvarları yıldızlarla kaplı ve uzay mekiğindekine benzer şekilde tasarlanmış yatağı olan uzay konseptli odayı, Afrika havası yaşamak istiyorsanız her tarafı bambuları kaplanmış olan odayı seçebilirsiniz.

f6Seçenekler oldukça fazla Fantasyland otelinde: Roma dönemini yansıtan oda, outdoor macerası sevenlere kamyon arkasında yatağı olan oda, Arabik ezgiler barındıran oda, spor konseptli oda…

f3Oteli çekici hale getiren en önemli şeylerden biri de, odaların konsepti ne olursa tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verecek şekilde donatılmış olması.

f1

Son güncelleme: 16:48 - 24.03.2018