Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adriana Lima Türkiye’ye ve Türk kadınlarına övgüler yağdırdı
Adriana Lima Türkiye’ye ve Türk kadınlarına övgüler yağdırdı
New Yok Moda Haftası’na katılan Adriana Lima, burada Türkiye'ye ve Türk kadınlarına övgüler yağdırdı. Lima 'Türk kadınlarının gözleri öne çıkaran makyajlarını çok beğeniyorum. Türk kahvesini de çok seviyorum' dedi.
Moda 25 Eylül 2018 - 14:28

Dünyanın önemli moda haftalarından biri olan New York Moda Haftası’nın makyaj sponsorluğu, bu yıl 19’uncu kez Maybelline New York tarafından gerçekleştirildi. Moda haftası kapsamında ise markanın global marka yüzü Adriana Lima yine markanın makyaj artisti Alp Kavasoğlu ile bir araya geldi. Etkinlikte Türkiye ve Türk kadınlarına ait düşüncelerini paylaştı.
adriana-1Türkleri çok sevdiğinden ve Türk kadınlarını çok beğendiğinden bahseden Adriana Lima, “Türk kadınlarının gözleri öne çıkaran makyajlarını çok beğeniyorum, kadınların kendilerini oldukları gibi kabul ettikleri ve güzel görünmek ve iyi hissetmek için çaba sarfettikleri ülkelerde olmaktan hoşlanıyorum. Türkiye'ye ilk olarak 10 yıl önce geldim ve İstanbul’u çok sevdim. Yemeklere bayıldım, özellikle baklava ve kaymak favorimdi. Türk kahvesini çok seviyorum. Geçtiğimiz günlerde Türk kahvesi yapmayı öğrendim ve evimde Türkiye'den aldığım Türk kahvesini tüm misafirlerime yapıyorum. Lokum da vazgeçilmezlerim arasında” dedi.