Burak Özçivit Fahriye Evcen, Kerem Bürsin Serenay Sarıkaya Serdar Ortaç Chloe stilleri

Magazin dünyasının ünlü isimleri geçtiğimiz günlerde eşleriyle birlikte kameralarımıza yansıdı.

Burak Özçivit Fahriye Evcen, Kerem Bürsin Serenay Sarıkaya Serdar Ortaç Chloe stilleri

CHLOE LOUGHNANN – SERDAR ORTAÇ çifti akşam gezmesine mi çıktılar bir yere mi gidiyorlar pek anlamadık. Çünkü Chloe ne kadar sporsa, Ortaç deri ceket ve kumaş pantolonla o kadar tezat bir görünüme sahip. Chloe’nin elindeki çanta, üzerindeki o kadar spor parçanın yanında sırıtmış. Tek tek ele alırsak ikisinin de stili ortalama ama çift olarak değerlendirirsek oldukça uyumsuzlar…

chloe-loughnan-serdar-ortac

CHLOE LOUGHNANN – SERDAR ORTAÇ

MURAT YILDIRIM – İMANE ELBANİ çiftini çok beğendik. Hem gündelik kıyafetlerle çok şıklar hem de birbirleriyle uyumlular… Elbani’nin siyah kazağı ve deri pantolonu, Yıldırım’ın siyah kazağı ve deri ceketi aralarındaki uyumu daha iyi gözler önüne seriyor.

MURAT YILDIRIM – İMANE ELBANİ

MURAT YILDIRIM – İMANE ELBANİ

BURAK ÖZÇİVİT – FAHRİYE EVCEN geçtiğimiz gece Kardeşim Benim 2 filminin galasında karşımıza çıktı. Özçivit’in pantolonu ve yeni stil saçları dışında tarzını beğendik. Evcen ise giyim konusunda özellikle son zamanlarda oldukça iyi görünüyor. Fidan Şimşek imzalı mavi balık formunda elbisesi, doğal makyajı ve az ve öz aksesuarlarıyla göz kamaştırıyor.

BURAK ÖZÇİVİT – FAHRİYE EVCEN

BURAK ÖZÇİVİT – FAHRİYE EVCEN

SERENAY SARIKAYA – KEREM BÜRSİN Hublot saat markasının tanıtım gecesine birlikte katıldı. Serenay Sarıkaya her zamanki gibi muhteşem görünüyor. Deri ceketi, derin bacak dekoltesi, 5 bin TL’lik Isabel Marant uzun çizmeleri ile çok şık. Kerem Bürsin ise mafya babalarını andıran tarzıyla bizden maalesef geçer not alamadı.

SERENAY SARIKAYA – KEREM BÜRSİN

SERENAY SARIKAYA – KEREM BÜRSİN

RABİA YAMAN – ŞÜRKÜ ÖZYILDIZ da yine bir davette karşımıza çıkan ünlü isimlerden. Şükrü Özyıldız ortalama bir şıklıkta. Rabia Yaman ise oldukça vasat bir görünüme sahip. Üzerindeki mont Balenciaga markasına ait. Kendisi moda tasarımcısı, daha iyi bilir ama naçizane fikrimiz daha spor bir kıyafetle tercih ederse hem ürün kendini daha iyi gösterir hem de bu görünümünden daha şık bir imaja sahip olur. Ayrıca o büyük tokalı botlar da hiç olmamış…

RABİA YAMAN – ŞÜRKÜ ÖZYILDIZ

RABİA YAMAN – ŞÜRKÜ ÖZYILDIZ