Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gizia & Gizia Gate Emaar Square Mall’da açıldı
Gizia & Gizia Gate Emaar Square Mall’da açıldı
Türk modasının dünya çapında güçlü markası Gizia ve Türk tasarımcıların koleksiyonlarının yer aldığı Gizia Gate, Emaar Square Mall’da açıldı.
Moda 10 Aralık 2019 - 13:20

Gizia & Gizia Gate, tasarımı ve mimarisi İstanbul'un zengin kültürel mirasını ve ruhunu yansıtan Emaar Square Mall'da yaklaşık 3000 m2'lik mağazalarıyla müşterileriyle buluşuyor. Mağaza, açık plan anlayışıyla dizayn edilerek reyon geçişleri malzeme farkları ve planlamanın getirdiği mekansal ayrımlarla tasarlandı.
Yeni mağazada, Chalayan, Bora Aksu, Özgür Masur, Hakaan Yıldırım, Raisa Vanessa, Arzu Kaprol, Dice Kayek, Lug Von Siga, Nihan Peker, Aslı Filinta, Zeynep Tosun başta olmak üzere birbirinden farklı çizgilere sahip olan Türk Tasarım markaları yer alıyor.
Tasarımcıların ‘Haute couture’ kalitesinde üretilen şık, feminen ve sofistike kodlarıyla tanımlanan koleksiyonlarını yeni yerinde görebilirsiniz.