Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mercedes Benz Fashion Week tüm hızıyla devam ediyor
Mercedes Benz Fashion Week tüm hızıyla devam ediyor
Mayo ve bikini tasarımcısı Cihan Nacar'ın İstanbul Moda haftası kapsamında düzenlenen defilesinde podyumda yürüyen Merve Özbey, "Kendimi bir an Adriana Lima zannettim. Bir aydır bana podyumda gülmemem gerektiği söyleniyor ama dayanamadım güldüm" dedi.
Mustafa KIZGINYÜREK
Moda 29 Mart 2018 - 17:02

Mayo ve bikini tasarımcısı Cihan Nacar, İstanbul Moda Haftası kapsamında düzenlenen defileyle koleksiyonunu görücüye çıkardı. Defilenin baş mankeni Tülin Şahin olurken sürpriz ismi ise şarkıcı Merve Özbey oldu. Heyecanlı olduğu her halinden belli olan Özbey, podyumda yürürken dudaklarını ısırdı ve bir ara tökezler gibi oldu. Defile sonrasında basın mensuplarının karşısına çıkan şarkıcı, “Son zamanlarda kendime halleniyorum. Beğendim kendimi ama neden nasıl teklifi kabul ettim bilmiyorum. Çok heyecanlandım. Kendimi bir an Adriana Lima zannettim. Bir aydır bana podyumda gülmemem gerektiği söyleniyor ama dayanamadım güldüm. “dedi.

Defileyi izlemeye gelenler arasında Nurgül Yeşilçay da vardı. Eski rol arkadaşı Özcan Deniz'in kendisini nikah törenine çağırıp çağırmadığı sorulunca, “Hayır çağırmadı. Zaten aile arasında yaptıkları küçük bir tören diye biliyorum” dedi. Öte yandan Selda Alkor'un Özcan Deniz'e ettiği sitemler hatırlatılınca da, “Beni o işlere karıştırmayın. Selda Abla ne diyorsa doğrudur” diyerek röportajı bitirdi.

 

Son güncelleme: 18:10 - 29.03.2018