Moda tasarımcısı Miuccia Prada’ya onur ödülü

Orijinal adı 'The Devil Wears Prada' olan, ülkemizde ise Şeytan Marka giyer adlı filmle çok daha geniş kitlelere sahip olan Prada markasının sahibi Miuccia Prada, aralık ayında onur ödülü alacak...

Moda tasarımcısı Miuccia Prada’ya onur ödülü

Fashion Awards 2018’e sayılı günler kala, gecenin en prestijli ödüllerine layık görülen isimler bir bir açıklanıyor. Ülkemizden Mert Alaş’ın da ödül alacağı gecede British Fashion Council Prada’nın sahibi Miuccia Prada da onur ödülü alacak. Miuccia, saygı duruşu niteliği taşıyan Outstanding Achievement Award’a layık görüldü.
miuccia-pradaBu ödül sektöre imzasını atabilmiş, yenilikçi vizyon ve yaratıcılık anlayışıyla sektörü şekillendiren isimleri onurlandırmak, takdir etmek için veriliyor. Outstanding Achievement Award’u geçmiş yıllarda alan isimler arasında Donatella Versace, Ralph Lauren, Karl Lagerfeld, Dame Anna Wintour OBE, Terry ve Tricia Jones ve Manolo Blahnik var.

British Fashion Council CEO’su Caroline Rush, Miuccia Prada için “Outstanding Achievement Award’la onurlandırdığımız için çok heyecanlıyız. Kusursuz tasarım gücü ve aile şirketini global bir moda devine dönüştüren zekasıyla, kendisini 10 Aralık’ta tebrik edecek olmaktan dolayı mutluyuz!” dedi.

Loading...