Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rose McGowan 1998’de giydiği elbiseyi neden tercih ettiğini açıkladı
Rose McGowan 1998’de giydiği elbiseyi neden tercih ettiğini açıkladı
Rose McGowan, 1998 yılında, sevgilisi Marilyn Manson ile MTV Video Müzik Ödülleri'ne katılmış, giydiği kıyafetle uzun süre konuşulmuştu. Rose, vücudunu tamamen açıkta bırakan kıyafetle ilgili 21 yıl sonra ilk kez açıklama yaptı...
Moda 1 Mayıs 2019 - 15:38

Amerikalı ünlü oyuncu Rose McGowan’dan 21 yıl sonra bir itiraf geldi… O dönem sevgilisi olan ünlü rock’çı Marilyn Manson ile MTV Video Müzik Ödülleri’ne katılan McGowan, vücudunu tamamen açıkta bırakan elbise ile ilgili açıklama yaptı.

Rose McGowan

1998 yılında 25 yaşında olan Rose McGowan, meğer uğradığı cinsel saldırıya yanıt olarak giymiş… “O kıyafeti giymemin bir sebebi vardı. Tecavüze uğramamdan sonra toplum içine ilk çıkışımdı” diyen Rose, “Russell Crowe ve Gladyatör gibi bir şeydi ve Gladyatör'ün ringde ortaya çıktığında ‘Eğlenmiyor musunuz?' demesi gibi olduğunu düşündüm. Bu yüzden bunu yaptım. Saldırıya verdiğim yanıt buydu” dedi.
McGowan, Hollywood'u ünlü yapımcısı Harvey Weinstein'i 1997 yılında kendisine tecavüz etmekle suçlamıştı. Ünlü oyuncu, pek çok kadın tarafından taciz ve tecavüzle suçlanan Weinstein'e karşı konuşan ilk isimlerden biriydi.