Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vetements’ten Türk bayrağı ve kösele ayakkabılı defile
Vetements’ten Türk bayrağı ve kösele ayakkabılı defile
Dünyaca ünlü marka Vetements, 2019 yaz koleksiyonunda Türk bayrağı kullandı... Kösele ayakkabı ile kombinlenen kırmızı ceket herkeste olumlu bir etki bıraktı.
Moda 13 Temmuz 2018 - 09:37

Son yıllarda nasıl ünlü isimler Türk tasarımcılara yöneldiyse, dünyaca ünlü markalar da Türk kültüründen esinlenmeye başladı. Lale desenleri, basma desenler, eşarplar derken şimdi de günümüz popüler markalarından Vetements, 2019 yaz koleksiyonunda Türk bayrağı kullandı.
vetementsParis Erkek Moda Haftası kapsamında düzenlenen defilede, Türk bayraklı kırmızı bir ceket giyen mankenin, kumaş pantolon altına giydiği kösele ayakkabı da bir hayli dikkat çekiciydi. Marka aslında sadece Türk bayrağı kullanmadı. Doğu Avrupa ülkelerinden bazılarının da bayraklarına yer verdi. Ne var ki koleksiyona baktığınızda daha çok Türk motiflerini görmeniz mümkün. Bakalım, Balenciaga ve Vetements markalarının kreatif direktörü Demna Gvasalia, başka koleksiyonlarında da Türkiye için farklı tasarımlar yapacak mı?

Son güncelleme: 10:01 - 13.07.2018

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.