Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çatıda Noel Baba’yı kovalayan şahsın benzer videoları ortaya çıktı
Çatıda Noel Baba’yı kovalayan şahsın benzer videoları ortaya çıktı
Yılbaşı gecesi çatıya çıkarak elinde sopayla Noel Baba'yı beklediğini ve geldiği takdirde imana davet edeceğini söylediği videosuyla Türkiye'nin gündemine oturan Nusret Oktar adlı kişinin daha önce de çok sayıda benzer video çektiği ortaya çıktı.
Yaşam 2 Ocak 2018 - 17:06

Bunlardan biri Oktar’ın “İslami usullere göre nasıl tekme atılır?” videosu. Oktar, bu videoda bir boks torbasına art arda yumruklar atıyor ve son olarak attığı tekme ile boks torbası yerinden fırlayıp yere düşüyor. Bunun üzerine Oktar, “Ey ehli küffar! Görüyor musun bir tekmede ipi kopardık. Deli dana gibi bağladık ama benim gibi adam teperse tabii dayanmaz, Allah’ü Teala hayırlı talebelerin tepmesini nasip etsin” diyor.

“KESTANE GÖRÜNMÜŞ”
Oktar daha sonra başka bir video çekiyor ve tekme videosuna büyük tepkiler geldiğini, üzerindeki tişörtü ve eşofmanının islami usullere göre olmadığını düşünen takipçilerinin kendisini hedef aldığını anlatıyor ve ekliyor: “Neymiş tekme atarken birkaç saniye kestane görünmüş”….

MEZARDAN CANLI YAYIN
Oktar’ın asıl şok eden videosu ise mezardan yaptığı canlı yayın. Diri diri mezara giren Oktar’ın üzeri tahtalarla kapatılıp toprak atılıyor. Dakikalarca süren çekimlerde Oktar’ın üzeri tamamen toprakla örtülüyor. Oktar videosunda amacının insanları korkutmak olmadığını tek gayesinin ahiret farkındalığı yaratmak olduğunu vurguluyor. Toprak altında kaldığı süre içinde anbean deneyimini paylaşan Nusret Oktar, üzerine toprak atanlara, çekim bittiyse bir an önce çıkmak istediğini, çok rahatsız olduğunu söylüyor.

 

Nusret Oktar’ın çocuklara atış eğitimi verdiği videosunda kullandığı “Şimdi laikler ‘IŞİD’e adam yetiştiriyor’ diyecekler ifadesini kullandığı videosunda ise “Evet yetiştiriyoruz Fetö’ye, Apo’ya, Nato’ya eleman yetiştiriyoruz biiznillah. Vatanı milleti savunacak elemanlar yetiştiriyoruz inşallah. Şimdi bunu haber yaparlar söyleyelim vatana millete mücahit askerler yetiştiriyoruz” diyor. Ardından minikler enfrarujlu arbalet ile atış yapıyor.

 

Son güncelleme: 17:59 - 02.01.2018