Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ewan McGregor’ın kızı tecavüze uğradığını itiraf etti
Ewan McGregor’ın kızı tecavüze uğradığını itiraf etti
Bir döneme damgasını vurar Ewan McGregor'ın kızı Clara McGregor, sosyal medya hesabından paylaştığı bir yazı ile, yıllar önce tecavüze uğradığını itiraf etti.
Yaşam 30 Eylül 2019 - 09:40

Dünyaca ünlü İskoç oyuncu Ewen McGregor’ın 23 yaşındaki kızı Clara McGregor dün, Instagram hesabından herkesi şaşırtan bir paylaşım yaptı. Modellik yapan Clara, yıllar önce tecavüze uğradığını itiraf etti. Clara tecavüzden sonra hamile kaldığını ve kürtaj yaptırdığını da söyledi.

Clara ve Ewan McGregor

Clara McGregor, Instagram hesabından yayımladığı itirafında akıl sağlığından da bahsetti ve “Bazı akıl sağlığı sorunlarımdan o kadar utandım ki, arkadaşlarına söylemek bile istemedim” dedi. 4 yaşından beri anksiyete ile mücadele ettiğini, çocuk yaşta terapiye gitmeye başladığını belirten Clara, yapılan terapi ve psikanaliz için minnettar olduğunu söyledi.

Clara McGregor

Clara, “Bir doktor bana ‘Bu şekilde yaşamak zorunda değilsin’ dedi. Haklıydı. Bir kafesteyim ve halen çıkmak için ve ilaç bağımlılığı için mücadele veriyorum. 110 gündür ilaç kullanmadığım için gururluyum” diye konuştu.

Clara McGregor ve sevgilisi.

Clara tecavüz hakkında ise “Bana yapılmasına izin verdiğim cinsel istismardan utanıyordum. Gözümdeki morluklar ve adamın bana saldırmasından dolayı kendimi suçladım. Yardım istemekten asla korkmayın. Karanlık zamanlarımda bana yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Benim için bunları açıklamak gerçekten çok zor, onun için fazla üzerime gelmeyin” dedi.

Son güncelleme: 11:43 - 30.09.2019