Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Müzikli, danslı ve lezzetli Sokak Festivali…
Müzikli, danslı ve lezzetli Sokak Festivali…
Eğlenceli, lezzetli ve müzikli etkinlik “Sokak Festivali”, 14 - 15 Nisan tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta, sizi sokağın bir parçası olmaya davet ediyor.
Yaşam 5 Nisan 2018 - 14:14

‘Sokak Festivali’, yetişkinlerin, gençlerin ve çocukların çok eğleneceği ve büyük keyif alacağı, kaykay, paten, ip atlama, ateş dansları, poi gibi ‘Sokak eğlenceleri’ni, sağlıklı yaşamdan vazgeçmeyenler için “sokak spor aktiviteleri”ni ve daha fazlasını KüçükÇiftlik Park'a taşıyor. Türk ve Dünya mutfağından, sokağın en lezzetli tatları da festivalde yerlerini alacak. Hamburger, hot dog, balık-ekmek, kokoreç, midye, dürüm, döner, bao; sağlıklı beslenenler için sokakta yenebilecek yiyecekler ve daha fazlası “Sokak Lezzetleri Sokağı”nda bir araya geliyor.

Kalben

Kalben

ALIŞVERİŞ ‘PAZAR YERİ’NDE

Sokak Festivali’nde kurulan, “Pazar yeri” inde takılar, kıyafet standları ve tasarımcılar festivalde alışveriş keyfi yaşatacak. Müzisyenler de sahne performansları ile Sokak Festivali'nde buluşuyor. Duru sesi ve hayran kaldığımız şarkılarıyla “Kalben”, şarkılarını üst üste dinlediğimiz ve alternatif müziğin en özel isimlerinden “Gaye Su Akyol”, son günlerde nerede konser verse peşini bırakmadığımız “Jabbar” en iyi cover şarkılarıyla, 70'li yılların saykodelik, funk ve soul şarkılarını günümüze uyarlayıp çok eğlendiren “HEY!Douglas” DJ setiyle, reggae grubu “Sattas” ve Anadolu ve Balkan müziğini hayranlık uyandırıcı sürprizlerle harmanlayan “Kolektif İstanbul”; ayrıca sokak sanatçıları ve sürpriz performanslar “Sokak Festivali” sahnesinde olacak. CarrefourSA ana sponsorluğunda gerçekleşen festival alanındaki yiyecekler, Patika Doğa ve Yaşama Saygı Derneği'nin gönüllü ekipleri tarafından ayrıştırılarak sokak hayvanlarına ulaşacak.

Kolektif İstanbul

Kolektif İstanbul