Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şevket Çoruh’tan Emir Kaan’a sürpriz ziyaret
Şevket Çoruh’tan Emir Kaan’a sürpriz ziyaret
Kemik iliği tedavisi gören 11 yaşındaki Emir Kaan aylardır Şevket Çoruh'u görmek istiyordu. Annesinin sosyal medya üzerinden ulaştığı Arka Sokaklar dizinin Mesut Komiser'i Şevket Çoruh, Emir Kaan'ın isteğini kıramadı ve bir oyununu sahnelemek için gittiği Adana'da onu ziyaret etti. Çoruh'un sürpriz ziyareti duygusal anlara sahne oldu.
Yaşam 10 Aralık 2018 - 12:15

Arka Sokaklar dizisinin Mesut Komiser'i, ünlü oyuncu Şevket Çoruh, Adana'da kemik iliği nakli tedavisi gören Emir Kaan'a sürpriz bir ziyaret yaptı. Sanatçının hayranı olan Emir Kaan, karşısında Şevket Çoruh'u görünce heyecanlı anlar yaşadı. Sanatçı, Emir Kaan'a tespihini hediye etti.

sevket-coruh-iha-2

11 yaşındaki Emir Kaan Şevik'in tedavi gördüğü özel bir hastanenin kemik iliği transplantasyon merkezindeki odasının kapısını bu kez hekimler yerine çok sevdiği sanatçı Şevket Çoruh çaldı. Küçük Emir'in annesi Aynur Sevik aylardır sosyal medya üzerinden sanatçıya ulaşmaya çalıştı. Çağrıları karşılıksız kalmadı ve oğluna unutulmaz anlar yaşatmayı başardı. Adana'da sahnelenen tiyatro oyunu için şehre gelen sanatçı Şevket Çoruh, Gaziantep'te sahnelenecek oyunu için ayrılmadan önce hastaneye uğrayarak 1,5 yıldır tedavi gören Emir Kaan'ı Mavi Çocuk Umut Işıkları Derneği Başkanı Kemal Yücel ile birlikte ziyaret etti.

sevket-coruh-iha

Arka Sokaklar dizisinde Şevket Çoruh'un canlandırdığı Mesut Komiser'in köpeği Garip'i çok sevmesinden etkilenen ve komiser karakterine hayran olan Emir Kaan Sevik, buluşma sırasında çok heyecanlandı. Sohbet sırasında heyecandan kendini yeterince ifade edemediğini düşünen Emir, kısa bir mektup yazarak Şevket Çoruh'a verdi. Şevket Çoruh ise küçük Emir'e geçmiş olsun dedikten sonra iyileşir iyileşmez gelmesi için İstanbul'daki oyun setine de davet etti. Sıcak bir atmosferde gerçekleşen buluşmada ikili bol bol selfie çekerek bu unutulmaz anı ölümsüzleştirdi.

İHA