Fenerbahçe'nin Hollandalı savunmacısı Jayden Oosterwolde, Samsunspor karşılaşmasının ardından açıklamalar yaptı.

Kadıköy'de 1-1 berabere sonuçlanan maçın ardından görüşlerini paylaşan Oosterwolde, duran toplara dikkat etmeleri gerektiğini bilmelerine rağmen golü bu şekilde yediklerini söyledi.

Ligin en iyi takımı olduklarının altını çizen Oosterwolde, normalde sol bek olduğunu zaman görev verilince sol stoperde de elinden geleni yaptığını belirtti.

Jayden Oosterwolde'nin, Samsunspor maçı sonrası açıklamaları:

“Evet, berabere kaldık. Futbol böyle, bu tarz şeyler olabiliyor. Önemli olan bir sonraki maçta nasıl bir tepki göstereceğimiz. Aslında bu tarz takımların bize karşı gol atmasının ancak korner veya frikik gibi pozisyonlardan olabileceğini biliyorduk. Ama maalesef bunu bugün bilmemize rağmen rakibimiz bu şekilde golü attı."

"LİGİN EN İYİ TAKIMI BİZİZ"

"Ama belirtmiş olduğum gibi önemli olan bizim nasıl reaksiyon gösterecek olmamızdır. Çarşamba günü tekrardan göstereceğiz ki Türkiye Ligi’nin hala en iyi takımı biziz."

"HOCAMIZ BANA GÜVENİYOR"

"Ben her zaman bek olarak oynadım ama stoper olarak da oynadım. Benim için bir problem yok. Hangi pozisyonda oynarsam oynayayım benim için önemli olan takımıma yardım etmek. Hocamız da bana güveniyor. Bu özgüveni hissettiriyor. Belirttiğim gibi sahada nerede oynarsam oynayayım takımıma yardım etmek için elimden geleni yapıyorum.”