Gaziantep FK Başkanı Cevdet Akınal: ‘Trabzonspor’u şampiyon yapmışlar zaten’

Gaziantep FK Başkanı Cevdet Akınal, Trabzonspor karşılaşmasının ardından ses getirecek açıklamalarda bulundu.

Gaziantep FK Başkanı Cevdet Akınal: ‘Trabzonspor’u şampiyon yapmışlar zaten’

Süper Lig 13. haftasında Trabzonspor’a 3-0 yenilen Gaziantep FK’da maç sonu hakem kararlarına büyük isyan vardı. Gaziantep FK’nın Başkanı Cevdet Akınal, katıldığı bir televizyon programı ve internet sitesine yaptığı açıklamalarla hakem Suat Arslanboğa’nın kararlarına tepki gösterdi.

Haber Global’e konuşan Akınal, “Trabzonspor’u şampiyon yapmışlar zaten, resmen doğradı bizi. Can-ı gönülden tebrik ediyorum bu güzel yönetimi için. Dicko’nun pozisyonu kırmızı kart ve maçı değiştirebilecek bir pozisyondu. O pozisyon tüm futbol yorumcularından dinlenmeli. İlk yarıda çok sarı kart gösterdi” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Sporx’e de maçla ilgili açıklamalar yapan Akınal, “Emeğimize yazık. Kimse Gaziantep’i küçük görmesin. Bu maçla alakalı gereken tüm girişimlerimizi yapacağız. Futbol tarihinde bir ilki yaşadık. 4’üncü dakikada verilmeyen kırmızı kart 44’üncü dakikada verilmeyen penaltımızla sağlama alındı. Bu kadar basit olamaz. Biz futbol oynamaya çalışan bir ekibiz. Biz dediğim gibi bu işin peşini bırakmayacağız. Kimse de Gaziantep’i hafife almasın” dedi.

Erol Bulut: 'Hakkımızı helal etmiyoruz' İlginizi Çekebilir Erol Bulut: 'Hakkımızı helal etmiyoruz' Trabzonspor maçında olay yaratan karar! Gaziantep FK'dan kırmızı kart tepkisi İlginizi Çekebilir Trabzonspor maçında olay yaratan karar! Gaziantep FK'dan kırmızı kart tepkisi Lider Trabzonspor'u tutabilene aşk olsun! Tarihi zafer: 3-0 İlginizi Çekebilir Lider Trabzonspor'u tutabilene aşk olsun! Tarihi zafer: 3-0
Loading...