Reklamsız Sözcü

Güneşin Kızları 3. bölüm: Ali, Selin’den intikam aldı!

2 Temmuz akşamı yayımlanan Güneşin Kızları 3. bölümde Ali ile Selin arasındaki kriz sürdü ve Ali, Selin'den intikam aldı.

android-time 14:57 2 Temmuz 2015
Güneşin Kızları 3. bölüm: Ali, Selin’den intikam aldı!
2 Temmuz akşamı yayımlanan Güneşin Kızları 3. bölümde Ali ile Selin arasındaki kriz sürdü ve Ali, Selin'den intikam aldı.

Güneşin Kızları 3. bölüm dün akşam yayımlandı ve dizinin son bölümünde Ali ile Selin arasındaki patlak veren kriz daha da kötüleşti. Güneş ile Haluk araya girip bu krize bir son vermeye çalıştılar ve hatta sorunu çözdüklerini zannetiler ama Ali, Selin’i fena bir tuzağa sürükledi!

Başrollerinde Emre Kınay ve Evrim Alasya’nın yer aldığı Güneşin Kızlarının dizisinin 3. bölümünde önceki bölümde yaptıklarından dolayı Nazlı pişmandı ve uyum sağlaymaya çalıştı ama taktığı kolye her şeyi berbat etti! İşte dizinin son bölümünden detaylar ve internetten izleme bağlantıları…

GÜNEŞİN KIZLARI 3. BÖLÜM ÖZETİ

Ali'nin yaşadığı öfke krizinin sebebinin Selin olması, aileye bomba gibi düşer. Rana bu fırsatı kaçırmaz ve Haluk'a iki ailenin bir araya gelmesinin daha büyük problemlere yol açacağını söyler. Ancak Haluk ile Güneş artık evlenmiştir. Bunu duyan Rana'nın kolay vazgeçmeye hiç niyeti yoktur.

Güneş, Selin'in Ali'ye söylediklerinden ötürü hayal kırıklığı yaşar. Haluk ve Güneş, Selin ve Ali'yi konuşmak için karşılarına alır. Selin, Ali'den özür diler. Ali ise yaşanan tatsızlıkları arkalarında bırakmak için heveslidir. Güneş ve Haluk'un gözünde problem çözülmüştür ama gerçek çok farklıdır.

Annesinin başına getirdiklerinden ötürü vicdan azabı duyan Nazlı ise, değişmeye karar verir. Peri'nin de yardımıyla Nazlı, sosyal ve uyumlu biri olmayı deneyecektir. Kendi uyum sürecine Savaş'ı da dahil etmeye karar veren Nazlı, Savaş'ı Ali'nin partisine davet eder. Nazlı, partiye Haluk'un Güneş'e hediye ettiği kelebekli kolyeyi takarak gider. Nazlı'nın bilmediği şey ise, bu kolyenin Melisa'ya ait olmasıdır.

Selin’in fena bir tuzağa düştüğü Güneşin Kızları 3. bölümü internetten izlemek isterseniz dizinin resmi sayfasından full bölümü izleyebilirsiniz.

Son güncelleme: android-time 11:5203.07.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more