Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İlk kahramanımıza özel babalar günü koleksiyonu
İlk kahramanımıza özel babalar günü koleksiyonu
Modayı takip eden babalara en özel gününde hediye seçmekte zorlananlar için Kemal Tanca, klasikten sportif tarza uzanan farklı tasarımları yüzde 50’ye varan indirimle sunuyor.
Alışveriş 14 Haziran 2017 - 15:35

Kemal Tanca Babalar Günü Koleksiyonu'nda sportif şıklıktan vazgeçmeyen babalar için kumaş-deri karışımıyla esnek tabanlı ayakkabılar takım elbiselerle buluşurken, hava alan özel derisi ile yazın vazgeçilmez modelleri trend babaların farkını ortaya koyuyor. Her yaştan babaya uygun ayakkabılar ile kolaylıkla kombinlenebilen kemer, cüzdan, çanta gibi Kemal Tanca aksesuarlarına da göz atmak isteyenler www.tamertanca.com.tr adresini, ya da tüm Türkiye'de 140'a yakın Kemal Tanca mağazasını ziyaret edebilir. Klasik ayakkabı tutkunu babalara ise özel günleri ve toplantıları için siyah rugan ve loafer modellerin yer aldığı Kemal Tanca Babalar Günü Koleksiyonu'nda efektli deriler, yumuşak köseleler, soft rok ayakkabılar ile özgün tasarımlar dikkat çekiyor.