Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bergüzer Korel’e kuyudan sonra şimdi de…
Bergüzer Korel’e kuyudan sonra şimdi de…
Bergüzar Korel’in doğum günü için hayranları, bu yıl da anlamlı bir sürpriz hazırladı.
Magazin 11 Eylül 2017 - 09:15

Daha önce Bergüzar Korel'in doğum gününü onun adına fidan dikerek ve Afrika'da su kuyusu açtırarak kutlayan hayranları, bu yıl da anlamlı bir sürpriz hazırladı. Bergüzar Korel Universal Fan Club, Korel'in çocukluğunun geçtiği Karaburun'daki bir anaokuluna sanat atölyesi yaptırdı. Sanat atölyesinin açılışını önceki gün yapıldı.

“SİZLERE HAYRAN DEMEK SAMİMİYETSİZ GELİYOR “

Bergüzar Korel açılışa annesi Hülya Darcan'la birlikte katıldı. Fan Club üyelerinin de Korel'i yalnız bırakmadığı açılışta oyuncu, “Sizlere fan ya da hayran demek bana biraz samimiyetsiz geliyor. Sizler çok güzel bir aile oldunuz ve bu ailenin bir parçası olmak beni çok mutlu ediyor. Gerçekten ben ne yaptım da böyle muhteşem bir doğum günü hediyesi veriyorsunuz bana?' diye sormaktan kendimi alamıyorum. Kelimeler gerçekten kifayetsiz kalıyor” dedi.

“ATATÜRK’ÜN YOLUNDAN ŞAŞMAYAN BİR EVLAT…”

Açılışın 9 Eylül İzmir'in kurtuluşunda gerçekleşmesiyle ilgili Bergüzar Korel, “Bir Cumhuriyet Kadını olarak Atatürk'ün yolundan şaşmayan bir evlat yetiştirmeye çalışıyorum. Her zaman aydınlık bir gelecek için uğraşıyorum. Mutlu ettiğiniz kadar mutlu olun inşallah. İyi ki varsınız” diye konuştu.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.