Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cicişler ve Ayşenur’un çanta kavgası
Cicişler ve Ayşenur’un çanta kavgası
Sosyal medyanın seksi fenomenleri Esra-Ceyda kardeşler, İşte Benim Stilim yarışmasıyla Türkiye'nin tanıdığı bir isim haline gelen Ayşenur Balcı ile sosyal medya hesapları üzerinden bir çanta tartışmasına girdi.
Magazin 24 Mayıs 2016 - 12:08

Esra-Ceyda kardeşler geride bıraktığımız gün İşte Benim Stilim All Star’ı birinci olarak bitiren Ayşenur Balcı ile sosyal medya hesapları üzerinden çanta kavgasına tutuştu. Balcı’nın çanta paylaşımı sonrası isim vermeden yorumda bulunan ve Ayşenur Balcı’nın sahte çanta kullandığını söyleyen Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler, Ayşenur Balcı’nın da onlara yanıt vermesi üzerine ilginç bir kavgaya tutuştu. Hesaplarından paylaştıkları çantaların her zaman için orijinal olduğunu söyleyen Ersoy kardeşler hesaplarından bunu ispat etmek istercesine fotoğraf paylaşımlarında bulundular. Ersoy kardeşler, bir stil yarışmasını birinci olarak bitirdiği için Ayşenur Balcı’nın genç kızlara örnek olduğunu ve bu yüzden de sahte çanta olduğunu iddia ettikleri paylaşımları yapmaması gerektiğini söyledi. Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerin bu paylaşımı takipçileri tarafından da destek gördü. İşte Ersoy kardeşler ve Ayşenur Balcı arasındaki tartışma:

Ayşenur Balcı’nın sosyal medya hesabından yaptığı bu paylaşım tartışmanın fitilini ateşledi

aysenur-balci-ic-5

ESRA-CEYDA ERSOY KARDEŞLERİN PAYLAŞIMI

esra-ic-y

 

AYŞENUR BALCI’NIN YANITI

aysenur-balci-y

Esra-Ceyda Ersoy kardeşler bu karşılıklı atışmanın ardından dolaplarındaki çantaların fotoğrafını çekti ve sosyal medya hesaplarından paylaştı.

esra-ceyda-icesra-ic-2

ESRA VE CEYDA ERSOY KARDEŞLERE TAKİPÇİLERİNDEN DESTEK GELDİ

yorumlar-ic-2

Son güncelleme: 12:54 - 24.05.2016