Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mehtap Meral ‘Yana Yana’ ile büyük beğeni topladı
Mehtap Meral ‘Yana Yana’ ile büyük beğeni topladı
Besteci ve yorumcu Mehtap Meral, beş yıl aradan sonra çıkardığı ‘Yana Yana’ adlı ikinci albümüyle büyük beğeni topladı. ‘Ada Müzik’ etiketiyle raflardaki yerini alan ve tüm şarkıları kendi imzasını taşıyan ‘Yana Yana’ albümünde Mehtap Meral, yaklaşık beş yıllık arada biriktirdiği arşivlik şarkıları müzikseverlerin beğenisine sundu.
Magazin 31 Mayıs 2016 - 22:14

Usta sanatçı Cihan Sezer'in düzenlemeleri ve müzik yönetmenliğinde gerçekleştirilen dokuz parçadan oluşan ‘Yana Yana' albümünde Meral, romantik ve güçlü sözlerle bezediği şarkılarında yorumculuğu ile yine dikkatleri çekiyor.

Başlıksız-1

İlk albümü ‘Aşk' ile tango şarkılarını seslendiren Mehtap Meral, ‘Yana Yana'da dinleyenleri yine romantik ve derin bir yolculuğa davet ediyor.

Dijital platformlarda büyük ilgi gören ‘Yana Yana' albümünde Meral, albümle aynı adı taşıyan çıkış parçasına Gökhan Palas imzalı klip çekti.

“YANA YANA AŞK ARIYORUM”

Bestelerinde naif ve duygusal temaların olduğu ‘Yana Yana' albümü için Meral “Yana Yana aşkı arıyorum. Aşkla çoğalıp, hayatı daha berraklaştırmak ve güzelleştirmek için bu şarkılar. Aşkın her geçen gün hayatımızdan daha da eksildiği bu zamana aşk için ‘yana yana” sesleniyoruz” yorumunu yapıyor.

Etiketler