Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Türk tasarımcının ‘hilal’i Jennifer Lopez’in sahnesinde
Türk tasarımcının ‘hilal’i Jennifer Lopez’in sahnesinde
Ünlü tasarımcı Şafak Çak'ın tasarımı bir kez daha Jennifer Lopez sahnesinde...
Burcu ÖZEN
Magazin 8 Şubat 2016 - 10:10

Hollywood'un ünlü isimleri için yaptığı özel tasarımlarla tanınan Şafak Çak, 2012 yılında, Jennifer Lopez’in İstanbul ziyareti sırasında, Lopez'e sürpriz yaparak 100 bin dolarlık bir yatak hediye etmişti. Bu yatağa bayılan Lopez, daha sonra mükemmel sahne şovlarında da Çak’ın tasarımlarını kullanmaya başladı.

Paris Hilton,Kelly Rowland, Jay-Z,Jessica Alba gibi isimlere yaptığı tasarımlarla Hollywood'da önemli işlere imza atan mekan tasarımcısı Şafak Çak, “Dance Again” dünya turnesi kapsamında İstanbul'a gelen ünlü şarkıcı Jennifer Lopez'e 100 bin dolarlık yatak hediye etmişti.

Kendisine özel tasarım yatağa hayran kalan Jennifer Lopez ayrıca Şafak Çak'a bundan sonra gerçekleşecek olan tüm konserlerinde kullanılmak üzere çok özel bir tasarım sipariş etti.

Yataktan sonra yine aynı yıl, Lopez Çak’tan kırmızı bir koltuk istemişti ve arka kısmı gül detaylı, kol kısmı Swarovski taşlı koltuğu çok beğenen Lopez, konserlerinde onu sahneye koyduruyor, basın toplantılarında soruları o koltuğa oturarak yanıtlıyordu.

Kendi tasarımını paylaşan Çak; “Ülkeme Armağan Olsun. Arkasındaki emeği sonuna kadar hak ediyor” notunu düştü.

Şimdi ise Çak, hepimizi tekrar gururlandırdı. Geçen günlerde Jennifer Lopez’in Las Vegas’ta gerçekleşen konserinin finalindeki Şafak Taç tasırımı hilal figürü sahnede yerini aldı.

 

  

Son güncelleme: 10:22 - 08.02.2016