Reklamsız Sözcü

Mustafa Ceceli sahnede oğlunun doğum gününü kutladı

Yeni sezona "merhaba" dedi.

android-time 09:47
Mustafa Ceceli sahnede oğlunun doğum gününü kutladı
Yeni sezona "merhaba" dedi.

Bahçelievler Metroport AVM yeni sezona Mustafa Ceceli konseriyle merhaba dedi. Binlerce kişinin saatler önce geldiği AVM'de adeta izdiham yaşandı. Kalabalığın yoğun tezahüratıyla sahneye çıkan Ceceli, “Bugün oğlum Arın'ın doğum günü, evde pasta kesip size geldim, ne hediye aldım diye sorarsanız, bir eşofman hediye ettim. Önce Arın için söyleyelim” diyerek konsere iyi ki doğdun şarkısıyla başladı. Seyircilerden bir kişi sanatçıya, oğlu Arın'ın kendi çizdiği resmini hediye etti.

Sevilen şarkılarını arka arkaya söyleyen ünlü sanatçı sahnede dur durak bilmedi ve bitmek bilmeyen enerjisiyle Metroport AVM ziyaretçilerini daha da coşturdu.

 

Önce bateri, sonra darbuka ve gitar çaldı… Tek başına hem çaldı hem söyledi adeta dev bir orkestra gibiydi…

Ünlü sanatçı sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte söylerken “Kalpten” isimli yeni albümünün de çok yakında çıkacağı müjdesini verdi.

Ceceli sahnede dans etti, vokal yaptı yetmedi baterinin başına geçti, sonra darbuka ve ardından gitar çalarak adeta tek başına dev bir orkestra gibiydi.

Metroport AVM'nin buz pistinde kendisine eşlik eden hayranlarını gören ünlü sanatçı; “Keşke paten kaymayı bilseydim, şarkılarımı buz pistinde söylerdim, çok keyifli olurdu” dedi. Bir buçuk saat boyunca binlerce kişiyi coşturan Mustafa Ceceli herkese tek tek teşekkür ederek veda etti.

 

 

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more