Sözcü Plus Giriş

İki sevgili kardeş çıktı

İngiltere'de DNA testi yaptıran bir çift, kardeş olduklarını öğrenince şoke oldu

Güncellenme: 15:54, 25/05/2015
İki sevgili kardeş çıktı

İngiltere'de internette tanışıp uzun süre flört ettikten sonra ilişki yaşamaya başlayan iki erkek, bir televiyon programına katılıp DNA testi yaptırınca kardeş olduklarını öğrendi.

Hürriyet’te yer alan habere göre, Paul ve Lee internette tanışıp yaklaşık iki yıl flört ettikten sonra birlikte olmaya başladı. İlişkilerinin ciddileşmesinin ardından Lee sevgilisi Paul'u ailesine tanıştırdı. Ancak Lee'nin ailesi Paul'u görünce adamın “Lee'nin annesinin ilk kocası Ron'a çok benzediğini” fark etti ve “İki sevgilinin kardeş olabileceğinden şüphelendiklerini” söyledi.

Lee'nin annesi Ena'nın ilk kocası Ron'dan olan oğlu henüz 18 aylıkken devlet bakımına alınmış ve aile çocuğun izini kaybetmişti.

Birbirlerini çok seven hatta bir gün evlenmeyi planlayan Paul ve Lee bunun üzerine Lee'nin ailesinin şüphelerini gidermek üzere Jeremy Kyle Show isimli televizyon programına katıldı ve DNA testi yaptırdı.

DNA testi çiftin korkularını doğruladı ve hem Paul hem de Lee'nin biyolojik annesinin Ena olduğunu ortaya çıkarttı.

Sonuçların açıklanmasından sonra büyük bir şok yaşayan çift “Midemiz bulanıyor. Ne diyeceğimizi bilemiyoruz” dedi.

Jeremy Kyle Show, yaşananlardan sonra Paul ve Lee'nin ilişkilerine son verdiğini ancak “kardeş” olarak görüşmeye devam ettiğini söyledi.

Bu reklam görenleri 'esnetiyor'

Bu reklam görenleri ‘esnetiyor’

Yayınlanma Tarihi:15:47,