Köstebek Prens’miş

Prens Charles’ın eşi Diana’nın 1998’deki ölümünün ardından, basına en yakınları hakkında bile haber sızdırdığı iddia ediliyor

Köstebek Prens’miş

İngiltere Kraliçesi Elizabeth'in oğlu ve varisi Prens Charles'ın, eşi Prenses Diana'nın 1998'deki ölümünden sonra kendisine yönelen eleştirileri savuşturmak amacıyla yardımcılarını görevlendirdiği iddia edildi. BBC'de yayınlanan belgesele göre Charles, oğulları hakkında bile haber yaptırdı.

Prens Harry'nin babası kim?Prens Harry’nin babası kim?

HARRY VE UYUŞTURUCU

Prens Charles'ın yardımcısı Mark Bolland, Prens William'ın 16 yaşındayken, daha sonra babasının evleneceği Camilla'yla görüşmesinin detaylarını sızdırdı. O dönem 13'ünde olan Prens Harry ise uyuşturucu sorunuyla basında yer bulmuştu.

Diana belgeseli ertelendiDiana belgeseli ertelendi

AMAÇ İMAJ TAZELEMEK

Bolland, Prens Charles'ın Harry'yi rehabilitasyon merkezine götürdüğü şeklinde gerçekdışı bir iddiayı da basına servis etmişti. Bu sayede Charles'ın ‘kötü baba' imajının olumlu yönde değiştirilmek istendiği ifade edildi.

'Aşk villası' satışa çıktı‘Aşk villası’ satışa çıktı

DIANA’YI DA KARALAMIŞ

BBC belgeselinde, Mark Bolland'ın, Prens Charles hakkında yazılan ve Prenses Diana'nın karalandığı bir kitap için de yardımda bulunduğu iddia edildi. Mark Bolland belgeseli ‘saçmalık' olarak niteledi.

Kraliçe asistan arıyorKraliçe asistan arıyor
Loading...